- 18 - Boerkoel Klok Fischer notulen in handen van journalist. huishoudelijk reglement wijzigen, s uitgebreidheid van notulen. Van der Zwaag Jan Mulder. Potharst Kamlag De Wit ingelicht en medegedeeld dat hij voorlo pig niets moest doen omdat er een Commissie van Goede Diensten zou komen. Cruyff. Hierna geeft de heer Kraan een uitvoerig verslag van de stand van zaken betreffende het internationaal jeugdtournooi Voorzitter Van Praag, als laatste spreker, stelt de ledenraad in kennis inzake de moeilijkheden die zijn gerezen bij de onderhan delingen omtrent de deelname van Ajax aan het internationaal voetbaltournooidat op 8 en 10 augustus 1975 zal worden gehou den ter gelegenheid van het 700-jarig bestaan van Amsterdam. Hierna sluit hij de vergadering, wenst iedereen prettige Kerstda gen, een goed uiteinde van het jaar 1974 en een voortreffelijk Vergadering, gehouden op 12 februari 1975. Voorzitter Van Praag heet om kwart over acht de aanwezigen wel kom, in het bijzonder de ere-leden Geudeker, De Jongh, Volkers en Vunderink, alsmede zijn medebestuursleden Boering en Kraan. Hij deelt vervolgens mede; dat ere-voorzitter Koolhaas gelukkig weer thuis is, maar dat hij vanavond nog niet aanwezig kon zijn5 dat de leden Van Deijck (ziekte), Van Eijden (ziekte), Hordijk (vakantie) en Lambregts (zakenreis) niet aanwezig konden zijn; dat het ere-lid De Boer Sr. met vakantie in het buitenland ver toeft. De secretaris deelt mede, dat er een brief is ontvangen van de heer J. van Zanten. Op verzoek van de voorzitter zal deze worden voorgelezen bij de behandeling van punt 5 van de Agenda. Bovendien is er een voorstel ontvangen van 5 leden van de raad om de leden F. Kubin, F.C. Molema en L.P. Schappert te benoemen tot lid van verdienste. De voorzitter stelt voor punt 4 van de agenda te wijzigen in 4a en dit voorstel te behandelen als punt 4b, waarmede akkoord wordt gegaan De notulen van de vergadering van 17 december 1974» bestaande uit 30 bladzijden en teruggelezen van de band, worden ongewijzigd door de voorzitter gearresteerd onder dankzegging aan de samen stellers De heer Leentvaar zegt dat de notulen niet zo uitgebreid behoe ven te zijn. Notulen behoren een schriftelijk verslag te zijn van hetgeen in een vergadering is behandeld, gezegd en besloten is. Dergelijke uitgebreide notulen is zonde van de tijd, de energie en het geld. (Noot secretaris; U ziet hoe moeilijk het is om het iedereen naar de zin te maken, want in de vergadering van 17 december 1974 be klaagde de heer Klok zich over de kortheid van de notulen van 14 november 1974») Bij de behandeling van het voorstel, gedaan door 5 leden van de ledenraad, om de bestuursleden Van Praag, Westrik, Timman en Kraan 1975.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 37