- 16 - dat de reglementaire bepalingen niet toestaan, dat hij zich laat vergezellen door zijn raadsman; dat de reglementaire bepalingen evenmin het horen van getuigen toestaan. De voorzitter deelt mede dat de 5 bestuursleden, die lid zijn van de ledenraad, te zijner tijd uiteraard geen deel zullen ne men aan de stemming omtrent het door het bestuur gevoerde beleid om de heer De Wit te ontzetten uit het lidmaatschap» De heer \Y.P. Deegen deelt mede, dat de Y/elstandscommissie het door de architect Van Dapperen gewijzigde ontwerp voor het jeugd- home op het complex Voorland hedenmiddag wederom heeft afgekeurd. De bouw is ondertussen gegund aan de laagste inschrijver De Bouw maatschappij Nederhorst B.V. te Gouda. Bij de Rondvraag voeren onderstaande leden het woord over de ach ter hun naam vermelde onderwerpen. Van Wijk rapport gemeentebestuur betreffende het betaald voetbal te Amsterdam. Klok contract met O.S., gereserveerde plaatsen in het O.S. voor leden die hebben betaald voor een gereser veerde plaats in het Ajax-Stadion. Middendorp citeert artikel uit de PSV-er, betrekking hebbende op een in 1934 door Ajax tegen The Corinthians ge speelde wedstrijd. Schoevaart internationaal jeugdtournooi. Potharst transfers, artikel Maarten de Vos in Accent omtrent bejegening Leo Horn door de secretaris. Vorenstaande vragen werden tot tevredenheid beantwoord. Omstreeks 11.00 uur sloot de voorzitter de vergadering. Vergadering, gehouden op 17 december 1974. Bericht van verhindering was ontvangen van de leden P. van Deijck (ziek) en A.J. Bouwens (zakelijke redenen). Ook ere-voorzitter Koolhaas had bericht van verhindering gezonden. Wel aanwezig waren de ere-leden De Boer Sr., GeudekerDe Jongh, Volkers en Vunderink en de bestuursleden Boering en Kraan. Een voorstel van 10 leden van de raad om twee ondersteunende le den, te weten de heren C. Deegen en W. Meester, te benoemen tot werkend lid zal worden behandeld bij punt 5 van 4e Agenda. Na enige bemerkingen van de leden Potharst, Klok en Middendorp worden de notulen van de vergadering van 14 november 1974 door de voorzitter vastgesteld, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. De heer Klok kan zijn goedkeuring aan de notulen niet geven, omdat hij deze niet uitgebreid genoeg vindt. Het belangrijkste punt was de behandeling van het beroepschrift, ingediend door de heer A. de Wit, tegen het besluit van het be stuur van 19 september 1974 om hem te ontzetten uit het lidmaat schap, op grond van het bepaalde bij artikel 12, lid d, van het huishoudelijk reglement! het schaden van de belangen en/of goede naam van de vereniging, op welke wijze dan ook. De voorzitter geeft een resumé op welke gronden het bestuur er toe is gekomen om de heer De Wit uit het lidmaatschap te ontzet ten. Hij wijst erop dat de heer De Wit bij brief van 2 juli 1974 erop is gewezen: dat de ledenraad in zijn vergadering van 27 juni 1974 unaniem

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 33