- 14 - Voordat met de Rondvraag werd begonnen werd een brief van 5 sep tember 1974 van de heer M.J.W. Middendorp voorgelezen, die een motie bevatte waarin werd voorgesteld om vooruitlopende op een eventuele wijziging van het structuurbeleid der vereniging, de ledenraad, ter bevordering van een betere communicatie dan tot nu toe, met of zonder agenda, telkens na een periode van 6 we ken - doch uiterlijk binnen 8 weken - te rekenen vanaf de datum van de vorige vergadering, bijeen te laten komen. Voorzitter Van Praag zegt dat reglementair tenminste 2 vergade ringen per verenigingsjaar moeten worden gehouden. In het voor gaande verenigingsjaar zijn 6 vergaderingen gehouden en dit jaar zullen er ook wel weer ongeveer zoveel worden gehouden. Hij vraagt of iedereen er mede akkoord gaat als hij namens het bestuur verklaart, dat de ledenraad aan zijn trekken zal komen, door niet minder te vergaderen dan de laatste jaren gebruike lijk is, totdat hierin eventueel een wijziging wordt gebracht door aanneming van een structuur- en reglementswijziging. De aanwezigen gaan allen hiermede akkoord. Bij de Rondvraag worden vragen gesteld door de volgende leden. Het door hen aangesneden onderwerp is bij de naam vermeld. Potharst s arbitragecommissie, transfersom, sponsoring inter nationaal jeugdtournooi, pensioenverzekering per soneel, ballenjongens Van Dijk herdruk huishoudelijk reglement. Schoevaart bouw clubhuis Voorland. Been Hordijk Boerkoel Lambregts Vunderink Kraan Van Praag scouting. contractspelers, spelen van de wedstrijd tegen FC. Twente in het Olympisch Stadion. gereserveerde plaatsen voor ledenraadsleden in de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. noot op convocatie jaarvergadering ledenraad, namen van voorstellers vermelden bij de gestelde kandidaten, interviews zelf op band opnemen. huidige samenstelling van de Terrein- en Onder- houdscommissie kandidaatsbespreking, internationaal jeugdtournooi. eventuele ontzetting uit het lidmaatschap van de heer A. de 7/it. Vergadering, gehouden op 14 november 1974. Bericht van verhindering was ontvangen van de leden P. van Deijck (ziek), A.W. van Dijk (ziek), J. de Boer Jr. (zakenreis in het buitenland), J.A. Bouwens en A.J. van Eijden (zekelijke redenen). Ere-voorzitter Koolhaas had laten weten, dat hij tot zijn spijt niet aanwezig kon zijn. Wel aanwezig waren de ere-leden De Boer Sr., Geudeker, De Jongh, Volkers en Vunderink en de bestuursleden Boering en Kraan. Voorzitter Van Praag zegt in zijn openingswoord, dat hij niet wil verhelen dat enige van onze spelers toch wel een enigszins geestelijke vermoeide indruk maken, tengevolge van de deelname aan de wedstrijden om het Wereldkampioenschap, maar daarom prijst hij ons gelukkig, dat we ons gisteravond hebben geplaatst voor de volgende ronde voor de UEFA-Cup.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 29