- 9 - Commissaris Algemene Zaken D.J. Boering. Commissaris Amateur-voetbal A. Kraan. Dit jaar is aan de beurt van aftreden de voorzitter, de heer J. van Praag. Tijdens het maken van dit verslag heeft de heer Van Praag nog niet definitief beslist of hij zich wederom her kiesbaar zal stellen, maar ik neem aan dat dit wel zal geschie den. Ultimo september 1974 besloot het bestuur, mede tengevolge van de aanstelling van de heer Kraay tot technisch-directeurin het vervolg eenmaal in de 14 dagen op dinsdagavond te beginnen met een stafvergadering, waarin aanwezig zijn de 5 bestuursle den, de technisch-directeur en de administrateur. In deze ver gadering kan dan de technisch-directeur de technische zaken aan de orde stellen en de administrateur de administratieve zaken. Na de stafvergadering volgt de bestuursvergadering, waarin al leen de 5 bestuursleden aanwezig zijn. De praktijk heeft reeds uitgewezen dat dit een verstandig besluit is geweest. De overige dinsdagavonden waren de bestuursleden en de technisch- directeur ook altijd aanwezig en veelal bovendien nog op de don derdagavonden. Daarnaast was er op vrij grote schaal telefonisch contact met elkaar. In het afgelopen verenigingsjaar werden 18 stafvergaderingen (vanaf 8 oktober 1974) en 26 bestuursvergaderingen gehouden. Hieronder volgen enige besluiten tijdens deze vergaderingen ge nomen Nadat op 4 oktober 1974 een openbare inschrijving had plaatsge vonden, werd de bebouwing van de Arkade op 8 oktober 1974 gegund aan de officiële laagste inschrijver, zijnde de Bouwmaatschappij Nederhorst B.V. te Gouda. De openbare inschrijving voor de bouw van een nieuw Jeugdhome op het complex Voorland had plaats op 31 oktober 1974» Het bleek dat de Bouwmaatschappij Nederhorst B.V. wederom de laagste in schrijver was, waardoor op 7 november 1974 deze bouw ook aan de Bouwmaatschappij Nederhorst B.V. werd gegund. Verder werd ondermeer besloten de arbeidsovereenkomst met Piet Keizer per 31 december 1974 en de arbeidsovereenkomst met Arie Haan per 10 april 1975 te beëin digen; de volgende arbeidsovereenkomsten aan te gaan: 1 september 1974 met W.J.T.M. Brokamp, 15 december 1974 met R.W.A. Notten, 1 januari 1975 met R. Kok; aan de aktie "Geven voor Leven" een bedrag ad f. 10.000,- (tien duizend gulden) te schenken; in de Sportzaal een Astroturf kunstgrasvloer te laten leggen; het contract met het Reclamebureau Holland met 1 jaar, met daar naast een optie van 4 jaren, te verlengen; de geluidsinstallatie te laten verbeteren; met het Olympisch Stadion voor de seizoenen 1974-1975 en 1975— 1976 een contract af te sluiten voor de aldaar door ons te spe len wedstrijden;

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 19