- 8 - PUPILLEN A. (10-12 .jaar) aantal op 1 juli 1974 bedankt en afgevoerd over naar Junioren C over van Pupillen B aangenomen aantal op 1 juli 1975 17 20 11 22 55 16 Al PUPILLEN B. 8-10 .jaar) aantal op 1 juli 1974 bedankt en afgevoerd over naar Pupillen A aangenomen aantal op 1 juli 1975 2 11 15 __H 2 11 Al BESTUUR. Het bestuur was op 1 juli 1974 als volgt samengesteld: J. van Praag, voorzitter; Dagelijks bestuur f J.H. Westrik, secretaris en H.G.A. Timman, penningmeester. Commissaris Algemene Zaken vacature. Commissaris Amateur-voetbal A. Kraan. Aftredend waren de penningmeester, de heer H.G.A. Timman en de Commissaris Amateur-voetbalde heer A. Kraan. Beide heren had den zich herkiesbaar gesteld. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 5 september 1974» werd penningmeester H.G.A. Timman, bij enkele kandidaat stelling, wederom voor 3 jaren herkozen. Voor de functie van Commissaris Amateur-voetbal waren de heren A.R. Been en A. Kraan kandidaat gesteld. De stemming wees uit dat de ledenraad de voorkeur gaf aan de heer A. Kraan, zodat deze weer 3 jaren de Commissaris Amateur-voetbal zal zijn. In de vergadering van de ledenraad, gehouden op 9 mei 1974» had de heer A. de Wit, min of meer onder druk van de ledenraad, zijn functie van Commissaris Algemene Zaken ter beschikking gesteld. Besloten werd toen om in de komende jaarvergadering van de leden raad pas in deze vacature te voorzien. Gelet op hetgeen in de vorige alinea is vermeld, moest in deze jaarvergadering dus worden voorzien in deze vacature. Kandidaat waren gesteld voor de functie van Commissaris Algemene Zaken, de heren D.J. Boering en A. Brandsteder. De heer Boering kreeg de volstrekte meerderheid van de geldig uitgebrachte stem men, zodat hij voor jaren was gekozen. Door vorenstaande verkiezingen werd de samenstelling van het be stuur per 5 september 1974 als volgt: J. van Praag, voorzitter; Dagelijks bestuur J.H. Westrik, secretaris en H.G.A. Timman, penningmeester.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 17