- 51 - J.H. Kraay Technisch-Directeur. Zijn werkzaamheden "bestaan uit het optimaal laten functioneren/presteren van de full- en semi-prof.voetballersDe eind verantwoordelijkheid ten aanzien van de gele verde voetbalprestaties ligt bij hem; Voorbereiding en uitvoering van transferaange legenheden binnen het hem toegekende budget; Contact met pers en andere publiciteitsmedia; Algehele zelfstandigheid voetbalaangelegenhe den betreffende. 1e assistent van de Technisch-Directeur. Trainer van de A-selectie. trainer van Jong Ajax, eventueel assisteren bij A-selectie. jeugdtrainer. trainer amateur-senioren-elftallen, fysiotherapeut masseur bij Jong Ajax, eventueel hulp bij A- selectie. dinsdag- en donderdagavond masseur amateurs senioren en jeugd. E.H.B.O. complex Voorland; WGA-complex via coördinatie van de EHBO-op- roepcentrale. Heeft uitstekend voldaan. Het medisch team staat onder leiding van Clubarts J.H.M. Rolink. Kan voor keuringen enz. een beroep doen op het Sint Lucas Zieken huis, doktoren J.M. Greep en J.N. Keeman. Vrije artsenkeuze voor de spelers is gewaarborgd. In de loop van het seizoen hadden verschillende besprekingen plaats bestuur-technisch-directeur-medische staf. In het afgelopen seizoen hebben we te kampen gehad met vele en langdurige blessures. Het laatste was beslist niet te wijten aan de behandeling door het medisch team. Heren doktoren, namens het bestuur, van harte dank voor uw inspanning om de geblesseerde spelers zo spoedig mogelijk weer fit in het veld te krijgen. B. Haarms J. van Daal J.M. van Wijk C. Groot J. van Gorp H.A.A. de Haan H. Langenberg W. de Geest RECLAME. Ook in het afgelopen verenigingsjaar werden alle zaken, betrek king hebbende op reclame, wederom door voorzitter Van Praag be handeld. 4 1 Bij het voorlezen door de penningmeester van het financieel ver slag zult u ongetwijfeld vernemen hoeveel geld de reclame heeft opgebracht VERPACHTINGEN. Hierin kwam geen wijziging van betekenis. De contracten met de heer Ferron (exploitant van het restaurant), de firma Oord en Belmer (verhuur van de zitkussentjes) en Reclamestudio AKA (re clame via de geluidsinstallatie) liepen door.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 103