- 50 - De jaarverslagen van de secretaris en penningmeester kregen veel applaus. De heer Fischer las het rapport voor dat de Financiële Commissie in de jaarvergadering had uitgebracht aan de ledenraad. In aan sluiting daarop deelde hij mede, dat de ledenraad het door de Financiële Commissie gegeven advies om de penningmeester en de overige bestuursleden décharge te verlenen met algemene stemmen had opgevolgd. Applaus. Bij de Rondvraag werd het woord gevoerd door de heren Middendorp Sr., Schalm Sr., De Boer Jr. en Snijder. In zijn slotwoord zei voorzitter Van Praag onder meer: dat hij bijzonder verheugd was over de vrij grote opkomst van de werkende- en ondersteunende leden; dat het prettig was dat de ere-voorzitter Koolhaas ter vergade ring aanwezig kon zijn. Applaus; dat hij vertrouwen had in het verloop van de lopende competitie; dat hij iedereen bedankte voor hun komst. Daarna sloot hij de vergadering met de woorden: "Wel thuis". PERSONEEL. Het administratieve personeel bestond op 1 juli 197uit de he ren: N. Dalmulder, administrateur, H.A. Smolders, P. Hoefman en C. Brood. Laatstgenoemde nam met ingang van 7 september 1974 ont slag. Op 50 september 1974 werd in dienst genomen A.J. de Pauw. Ons ere-lid, de heer W.F.C. Bruijnesteijn, is nog steeds iedere middag aanwezig om hulp te verlenen, terwijl daarnaast de heer F.C. Molema altijd bereid is om hulp te verlenen bij piekwerk- zaamheden. Namens het bestuur zeg ik beide heren hartelijk dank voor hun be langloze medewerking. Bij het terreinpersoneel kwam geen wijziging, zodat dit bleef be staan uit de heren P.C. Bosman (voorman), Th.A. Bosman en D. Hoef man. Wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd nam concierge Hols- huysen ontslag. De nieuwe concierge werd de heer J.C. Nielsen, geassisteerd door zijn echtgenote, Mevr. M.M. Nielsen-v.d.Berg. Mevrouw C. Berendsen-Lens verzorgde de was en hield de kantoor lokalen schoon. Laatstgenoemd werk zal worden overgenomen door Mevr. M.M. Nielsen-v.d.Berg. De heer Huberts, chef buitendienst van de Gemeentelijke Inspectie voor de Lichamelijke Opvoeding (GILO), bestudeerde voor ons de rapporten ingediend door de Nederlandse Heidemaatschappij betref fende de restauratie van het hoofdveld en het trainingsveld be taald voetbal. Dankzij zijn deskundigheid adviseerde hij ons onder meer om geen graszoden te laten leggen, maar de velden te laten inzaaien. Deze methode vergde wel enkele weken meer tijd, maar zal in de praktijk beter voldoen en het leverde een zeer belang rijke besparing op. De heer Huberts komt regelmatig nog even kij ken en verstrekt zonodig adviezen aan ons terreinpersoneel. Heer Huberts, hartelijk dank voor uw bemoeienissen. Het terreinpersoneel nam het oefenveld amateurs terdege onder handen. Of een en ander tot gevolg heeft dat de voorvelden in betere staat blijven dan de laatste jaren het geval is, zullen we moeten afwachten. TRAINERS. MEDISCHE STAF. FYSIOTHERAPEUT, MASSEURS en E.H.B.O. Bij de aanvang van het seizoen 1974-1975 waren bij ons in dienst:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1975 | | pagina 101