- 3 - Werkende leden Buitengewoon lid Ondersteunende leden F.Dukker, M. de Groot, F.W. de Haan, A.J.M.Pelser en M.J.Schetters P.A.Quint. Prof.A.Biemond, M. van Buuren, J.Griineveld, E.Hogenhout, W.Jubels Sr., E.Koopman, Th.Kop, J.Krikke, D.A.Montel, M.E.Nicolai en A.Schroder. Dat zij moge rusten in vrede. In de loop van het kalenderjaar 1974 zal het voor de onderstaande leden 25, 40, 50 of 60 jaar geleden zijn, dat zij tot het werkend lidmaatschap van Ajax werden toegelaten. R.Bartelsman, T.van Donkelaar, H.Dukker, W.Kluft, P.A. v.d. Valk en W.Waayer J.H. van Antwerpen, J.Hordijk, P.C.Keizer, D.J.Schalm Sr. en H.Spett; 25 jaar lid 40 jaar lid 50 jaar lid s J.F.Bartelsman, H.H.Blomvliet en C.H.Geudeker 60 jaar lid H.Hordijk. Het bestuur zal deze leden, zoals het de laatste jaren een ge woonte is geworden, in het komende najaar uitnodigen om, tijdens een gezellige bijeenkomst op een zaterdagmorgen in de bestuurs kamer, hun onderscheidingen in ontvangst te willen komen nemen. Het comité "Bordjesclub" bestaande uit de leden J. de Boer Sr., W.F.C.Bruijnesteijn, M.J.Koolhaas, W.H.Meijer, M.J.W.Middendorp en W.F.Volkers nodigde per circulaire alle leden uit, die 25 jaar of langer lid waren, donderdagavond 28 maart 1974 aanwezig te willen zijn in het Restaurant van de Jaap Edenbaan, ter vie ring van de 74ste verjaardag van Ajax op 18 maart 1974. Naast de f ruim 80 leden waren als gast uitgenodigd/de heren Mr.Dr.E.Y/.Catz, M.Middendorp Jr. en N.Dalmulder. Omstreeks half zes begon het borreluurtje Tafelpresident Wim Volkers riep de heren om 8 uur aan tafel. Deze hield op de van hem bekende wijze een openings- en een sluitingstoespraak. De stemming bleef er goed in, mede doordat de leden Belmer, Van Praag en Volkers hun vocale kwaliteiten lieten horen en de voor zitter nog enige moppen vertelde. Sjaak Swart en Bram Haverkamp en hun staf zorgden voor een prima verzorging. De kleine uurtjes waren reeds aangebroken toen men over naar huisgaan ging praten. Het volgend jaar de 30ste bijeenkomst ter viering van het 75-ja- rig bestaan, dan moet maar eens de gehele oude garde aanwezig zijn. Hieronder volgt een opgaaf van het aantal leden per categorie s WERKENDE LEDEN s aantal op 1 juli 1973 overleden bedankt en afgevoerd over van junioren A. aangenomen aantal op 1 juli 1974 263 5 12 17 246 2 11 13 259 waaronder 10 ere-leden en 11 leden van verdienste. waaronder 9 ere-leden en 12 leden van verdienste.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 7