39 - gehouden; 21 augustus 1973 4 september 1973 14 september 1973 29 november 1973 21 maart 1974 9 mei 1974 27 juni 1974 vergadering van de ledenraad5 jaarvergadering van de ledenraad; jaarlijkse algemene ledenvergadering; vergadering van de ledenraad; vergadering van de ledenraad; vergadering van de ledenraad en vergadering van de ledenraad. Onder het hoofdstuk "Ledenraad" heb ik reeds beknopte verslagen gegeven van de 6 vergaderingen van de ledenraad, zodat ik hier kan volstaan met een beknopt verslag van de jaarlijkse algemene 1edenvergadering Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 14 september 1973. Ruim 80 stemgerechtigde leden, waaronder de ere-voorzitter M.J.Koolhaas en 40 ondersteunende leden zijn aanwezig als voor zitter Van Praag om even over acht de aanwezigen welkom heet. Zijn openingswoord zal kort zijn, omdat zo dadelijk de secreta ris en de penningmeester hun prachtige jaarverslagen zullen voor lezen. Hij wijst erop dat de functie van commissaris betaald voetbal is vervallen en dat is ingesteld de functie van commissaris Algeme ne Zaken en in de jaarvergadering van de ledenraad van 4 septem ber de heer A. de Wit als zodanig werd gekozen. Hij bedankt ook in deze vergadering de heer J.Hordijk bijzonder hartelijk voor al zijn werkzaamheden als commissaris betaald voetbal gedurende 9 jaren. Jeugdsecretaris de heer Boering en zijn mede-commissieleden wer den door hem gefeliciteerd met de behaalde successen. De spelers van de kampioenselftallen krijgen allen een kleine Europacup. Hij bedankt de heren De Boer Sr., Koolhaas en Volkers, die zich niet meer herkiesbaar hadden gesteld voor de ledenraad nogmaals voor alles wat zij gedurende een lange reeks van jaren in diverse functies voor Ajax hebben gedaan. Met enige ogenblikken stilte herdenkt hij de leden die ons in het afgelopen jaar door de dood ontvielen. Hierna verklaart hij de vergadering voor geopend. De notulen van de jaarlijkse algemene vergadering van 14 septem ber 1972 worden zonder wijziging door hem gearresteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. Uit de gestelde kandidaten worden de heren J. de Boer Jr., A.Brandsteder, W.F.C.Bruijnesteijn, A.J.van Eijden, J.Hordijk, C.C.Kamlag, J.Neefjes, J.H.Potharst en H.v.d.Zwaag als lid van de ledenraad ge- of herkozen. De heer G.P.Keizer, die niet werd herkozen en die niet aanwezig is, bedankt hij voor zijn inbreng als ledenraadslid. De jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester ontvin gen veel aandacht en applaus. De voorzitter deelt mede, dat de secretaris in de jaarvergadering van de ledenraad weer voor 3 jaren werd herkozen en dat hij op 3 september jl50 jaar lid van de vereniging was en de volgende maand al weer 10 jaren secretaris zal zijn. Applaus. De heer De Wit leest het rapport voor dat door de Financiële Com missie was uitgebracht aan de ledenraad en voegt eraan toe dat de ledenraad het gegeven advies heeft gevolgd en aan de penning meester en de overige bestuursleden decharge heeft verleend. Applaus

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 79