- 38 - Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden bleef beperkt tot het aannemen van praktisch alleen maar vrienden en bekenden van leden, zodat ballotage overbodig was. CONTROLE-COMMISSIE. In de samenstelling van de commissie kwamen enige kleine wijzi gingen, waardoor de commissie bestond uit de heren: De heren waren bij iedere thuiswedstrijd weer vroegtijdig aan wezig. Bij iedere toegang tot de tribune wordt gecontroleerd of de suppoost er voldoende op let, dat iedere bezoeker voorzien is van een geldig toegangsbewijs voor de betrokken tribune. De commissieleden houden ook toezicht of de houders van auto's die ons complex oprijden, voorzien zijn van een geldige parkeer- kaart en of ze hun auto juist en op de goede plaats parkeren. Op dit punt zou de medewerking van onze leden beter kunnen zijn. Het komt nog te vaak voor dat de heren worden afgeblaft en zelfs bedreigd. Iedereen dient zich te houden aan de getroffen maatre gelen. In het afgelopen verenigingsjaar werd door het bestuur het on dersteunend lid de heer R.Blanes uit zijn lidmaatschap ontzet wegens het niet voldoen aan de gegeven aanwijzingen en door te rijden ondanks dat een commissielid duidelijk had aangegeven dat hij moest stoppen. Door gauw opzij te springen kon hij voorkomen dat hij werd aangereden. Het bestuur zal niet schromen deze weg te blijven bewandelen in dien leden daartoe aanleiding geven. Door toedoen van de heren Borman en Staneke kon de politie een handelaar in zwarte kaarten (in bezit van een revolver) arreste ren. In de loop van het seizoen werden een aantal lieden gepakt, die kans zagen reeds gebruikte kaarten weer naar buiten te smokkelen om ze nogmaals te laten gebruiken. Namens het bestuur doen we vanaf deze plaats nogmaals een beroep op al onze leden de aanwijzingen van de commissieleden op te vol gen en met hun auto op ons complex niet harder te rijden dan 10 km. Helpt TJ allen mede, dat bij onze wedstrijden alles goed en ordelijk verloopt. Een bijzonder woord van dank, namens het bestuur, voor de leden van deze commissie voor hun meestal ondankbare taak. VERGADERINGEN In het afgelopen verenigingsjaar werden de volgende vergaderingen A.Alleman; P.Bastiaans C.J.Bieshaar; E.W.Borman; F.J.P. de Breet; J. van Dalen; C.Deegen, secretaris; C. van Dekken, commissaris J.Duijn; J.R. van Ginkel; F.Grijzenhout; H.Hessels; W.H.Koek; J.J.Ledegang; M.Lindeman; M.Markusse W.Meester, voorzitter; T.M.Merk; L.Slosser C.Snijder Ph. v.d. Stam; J.L.Staneke; J.H. de Sterke; M.A.C.Theunissen en A.Verkaart

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 77