- 57 - TERREIN- EH ONDERHOUDSCOMMISSIE De samenstelling van deze commissie bleef onveranderd, zodat deze weer bestond uit de heren: Cvan Dekken P.J. v.d. Meijden; J.Yf. v.d. Meijden en H.G.A. Timman. Het ligt in de bedoeling van het bestuur om een verjonging in deze commissie aan te brengen. Ook dit jaar had de commissie bemoeienis met stormschade en het herstel van de geleden schade door een inbraak op het kantoor. Heren, namens het bestuur hartelijk dank voor Uw steun. REDACTIE-COMMISSIE Op 1 juli 1975 bestond deze commissie uit de heren: C.J.M. Bollen; M.J.W. Middendorp en J. van Praag. Doordat de heer Bollen bedankt had als lid van de vereniging werd in de jaarvergadering van de ledenraad van 4 september 1973 Ue heer M.Middendorp als lid in de commissie gekozen. Laatstgenoemde is geen onbekende, want hij was reeds vaste medewerker. In het afgelopen verenigingsjaar zette hij zijn interviews voort. Zijn slechtoffers waren achtereenvolgens de heren Tjerk de Munnik, Heinz Stuy, C.H.(Kick)Geudeker en Horst Blankenburg. In het afgelopen verenigingsjaar verscheen het Ajax-Nieuws 9 x, waarin vele foto's waren opgenomen. De heer Gosewehr zorgde er voor dat door middel van advertenties via het clubblad ook geld binnenkwam. Het beschikbaar stellen aan niet leden is geen groot succes geworden. Het blad werd weer grafisch verzorgd en gedrukt bij de Drukkerij Grafica van de heren Tan Steenbergen. U heeft zelf kunnen consta teren dat het bij deze heren in goede handen is. De commissie kwam bij het bestuur met een voorstel om ter gelegen heid van het 75-jarig bestaan een herinneringsboek uit te geven, voornamelijk betreffende de laatste 25 jaar, als aansluiting op het jubileumboek uitgegeven bij het 50-jarig bestaan, verlucht met vele foto's. fe&dët Na overleg met de heren Van Steenbergen moest het bestuur jammer genoeg besluiten, dit voorstel wegens veel te hoge kosten af te vri-jzen. Uiteraard zal de commissie met een extra nummer toch aan dacht aan het jubileum wijden. Aan alle medewerkers aan ons clubblad namens het bestuur oprechte dank voor hun werk. ENQ.UÊTE-COMMISSIE De commissie, reglementair bestaande uit de secretaris van de ver eniging, de secretaris van de keuze-commissie amateur-senioren- voetbal en de secretaris van de jeugdcommissie, onderscheidenlijk de heren J.H.Westrik, W.F.Schoevaart en D.J.Boering kwam in het afgelopen verenigingsjaar niet bijeen. De heer Boering is ten nauwste betrokken bij de selectie en aanneming van nieuwe jeugd leden en de heer Schoevaart idem bij de nieuwe senioren-leden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 75