- 36 - CLUBAVONDEN-COMMISSIE In de samenstelling van de commissie kwam dit jaar geen wijziging, zodat deze wederom bestond uit de heren: C.J. la Fleur, voorzitter; F.Louwaard; K.W. van Mourik en K.W. van der Toorren. De secretaris, de heer J.H.Westrik bleef als gedelegeerde van het bestuur deel uitmaken van de commissie. De heer van der Toorren werd in de loop van het jaar ernstig ziek, waardoor hij verhinderd werd werkzaamheden voor de commissie te verrichten. Gelukkig was de heer C.Timman bereid tijdelijk de opengevallen plaats te bezetten. Mijns inziens zou het misschien wel beter zijn om deze wijziging permanent te maken, doch dit is een zaak van het bestuur. De opening van het officiële clubavondenseizoen had plaats op vrijdag 28 augustus 1973 en de sluiting op 17mei 1974- Aangezien op deze avond de replay werd gespeeld van de finale van de Europacup I tussen Bayern München en Atletico Madrid was de belangstelling jammer genoeg niet zo groot als anders. Ook tijdens het afgelopen jaar werden weer een biljart- en een klaverjastoernooi georganiseerd. De heer H.H.Blomvliet behaalde na een zege op de heer C.Welling het Algemeen kampioenschap Bil jarten, waardoor hij voor een jaar in het bezit kwam van de wis- selprijs, een miniatuurbiljart. De jaarlijkse visdag (voor de 19© maal) werd dit jaar in Oostwoud gehouden op zondag 30 september 1973 met als hoofdsurveillant Cor la Fleur, geassisteerd door de heren Louwaard, Van Mourik, Van der Toorren, De Breet en Cor Timman. De dagindeling was vissen, een borreluurtje en een gezellige avond met de dames, optreden van tante Leen met als begeleider Harry de Groot en de prijsuitreiking. De 1e prijs ging naar de heer H.Hessels met 28 stuks, de poedel prijs met 1 gevangen vis was voor de heer A.Verkaart. De grootste vis, 28 cm., werd gevangen door de heer J.Rettich. Dank zij de gulle gevers Bram Jansen, Hanny Hoopman, Dries Blan ker! en Jan Bindt was er tijdens de vispauzes een overvloed aan broodjes en drank (limonade en chocomel). Alle benodigde hengel sportartikelen waren ter beschikking gesteld door E. Borman. De dag was zo bijzonder geslaagd, dat de deelnemers reeds met ver- langen uitkijken naar de visdag 1974» fa Op vrij dagavond^ 3 november 1973 en vr-iy-dagavond 20 april 1974 had de commissie ook de dames uitgenodigd. Zoals gewoonlijk een tafel vol met prijzen, niemand ging met lege handen naar huis en men kon nog een gokje maken in de tombola. De jaarlijkse Kienavond werd gehouden op vrijdagavond 21 december 1973 in het bovenrestaurantGrote belangstelling en wederom een schat van prijzen. Namens het bestuur en deelnemers aan alle avonden een woord van bijzondere dank aan de leden, die altijd maar weer bereid worden gevonden om prijzen ter beschikking te stellen. Woorden van dank aan de leden van de clubavonden—commissie voor ai hun activiteiten om de band tussen Ajacieden te verstevigen is mijns inziens hier zeer zeker terecht.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 73