- 34 - Het is namelijk nu al zo ver, dat verschillende verenigingen lie ver niet tegen onze pupillen spelen om hun kinderen de teleur stelling te hesparen van grote, kansloze nederlagen. Als je namelijk in 2 x 20 minuten voethal met 15 of 20 - 0 ver liest, is de aardigheid er gauw af! Wanneer zal dit eens tot de hond doordringen, zodat zij van het ouderwetse hegrip afstappen dat de afstand van Ajax naar D.W.S., Blauw Wit of De Volewijokers voor pupillen te ver is. Wat onze B-pupillen hetreft, ze doen het leuk, maar we zijn nog lang niet tevreden. Jongens, hlijft goed trainen en kijk naar jullie voorbeeld: de A-pupillen. Want volgend jaar moeten jullie daar de opengekomen plaatsen gaan innemen. Voor al onze Ajax-supportersOp zaterdagochtend van 10-12 uur spelen de Ajax-pupillen op Voorland (achter de Reijnoldstrihune) Wilt U leuk voethal zien, met soms veel doelpunten, komt U dan eens kijken! Namens het hestuur wederom veel dank aan de heren van de pupil len-commissie voor hun vele werk. AJAX-PUPILLEN-TOERNOOI Op zaterdag 11 mei 1974 werd voor de derde maal door Ajax een pupillen-toernooi georganiseerd. De daarvoor in het leven geroe pen commissie hestond uit de heren: N.Klok Jr. voorzitter en als leden de heren Bijvank, Deegen, Helman, Kamlag en Tak. Door het hestuur was de heer Kraan als gedelegeerde aan de commissie toe gevoegd. Uitgenodigd yraren de verenigingen A.D.O., C.V.V., Haar lem en Peijenoord. Het toernooi werd wederom een groot succes, niet alleen wat de resultaten hetreft, doch ook door een goede organisatie en mooi weer. De belangstelling was goed te noemen en het publiek genoot van aantrekkelijk voethal. Ook dit jaar werd Ajax (voor de derde keer) met grote overmacht eerste, zowel hij de A 1 als hij de A 2. De A 1 speelde één wed strijd gelijk en won er drie, met als uitschieter de 4 - 0 winst op de Feijenoord-pupillen. Omdat de A 2 alle vier de wedstrijden won was ook de totaalprijs voor Ajax. De einduitslag van het toernooi werd: 1. Ajax 8 wedstrijden gespeeld 15 punten? 2. Feyenoord 8 wedstrijden gespeeld 10 punten; 3. A.D.O. 8 wedstrijden gespeeld 7 punten; 4. C.V.V. 8 wedstrijden gespeeld 6 punten en 5. Haarlem 8 wedstrijden gespeeld 2 punten. Het was een zeer geslaagde dag, mede door de scheidsrechters, het terreinpersoneeljeugdcommissieleden en de heren Van Steen- hergen die de geluidsinstallatie verzorgden en als speakers fun geerden. Aan al deze mensen namens het hestuur hartelijk dank. De resultaten door de pupillen behaald in de diverse toernooien zijn vermeld in de opgaaf van de toernooien. FINANCIËLE OOMMISSIE. De commissie hestond op 1 juli 1973 ui"k heren: J. de Boer Sr. J.A. Bouwens en A. de Wit Jr.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 69