- 28 - Hieronder volgt een overzicht van de wijzigingen in onze con tractspelers Nieuwe contracten per 1-11-1973 1- 1- 1-1974 7-1974 eigen kweek. Vertrokken spelers 1- 9-1973 1- 1- 1-1974 7-1974 AF.Steffenhagen; ex Hertha B.S.C. Z.Varga; ex Hertha B.S.C. D.I.Endt (eigen kweek); E.P.Lonhard (eigen k\veek) K.E.J.Dusbaha (F.C.Den Haag); G.M.Geels (F.C.Brugge); P.Schrijvers (F.C.Twente); F.Post H.van Santen J.C.Seegers P. Vaz Nunes H.J.Cruyff naar C. de F. Barcelona; H.Schilcher (Paris F.C.); J.J.Neeskens (C. de F. Barcelona) H.Medik (F.C.Groningen); D.H.Visser (Heerenveen); B.Kist als amateur naar D.W.V., gaat misschien nog naar F.C.Groningen, Nieuw contract geweigerd G.Kleton, H.Wever en W.J.Zand. Aangezien het vergoedingssysteem de mogelijkheid "biedt (net zo als in Engeland) om spelers aan te trekken in de loop van het seizoen tot 6 weken voor het einde van de competitie, kan er dus te allen tijde een wijziging komen in het aantal contract spelers Betreffende een overgang van R.Notten van de F.C.Twente naar Ajax heeft deze hij de K.N.V.B. een verzoek tot arbitrage inge diend. Y/anneer U dit verslag leest dan is wellicht de uitslag van deze zaak reeds hekend. Met de navolgende spelers zijn transferbesprekingen geweest, maar door diverse oorzaken is overgang naar Ajax niet doorgegaan. Barth (Anderlecht)Reis (Fortuna VI.), Thie (F.C.Den Haag), Jongbloed (F.C.Amsterdam), Peters (N.E.C.), Arntz (Go Ahead Eagles), Weller (München I860), Bonhof (Borussia M.G.), Bongart (Wattenscheid) en Oblak (Joegoslavië). Bij het maken van dit verslag wordt nog getracht de linksbuiten van het Poolse elftal, R.Gadocha, aan te trekken. In de loop van het afgelopen seizoen had het bestuur diverse be sprekingen met de spelersraad, bestaande uit Hulshoff, Keizer en Krol, onder meer op 4 september, 4 oktober en 25 november 1973- Het bestuur besloot om weer als lid toe te treden tot de Federa tie van Betaald Voetbal Organisaties (F.B.O.). AMATEÜR-SENIOREN-VOETBAL In het afgelopen verenigingsjaar kwam er geen wijziging in de samenstelling van de Keuze-commissie. Deze bestond dus wederom uit de heren:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 57