- 15 - Uitvoerig wordt gesproken over de bijeenkomst die 18 leden van de ledenraad op 23 april 1974 hadden gehouden over het praatplan van de heren Timman en De Wit inzake een nieuw beleidsstructuur In verband met de stijging van het indexcijfer ten aanzien van 1 juli 1975 en he verhoging van de bondscontributie door de KNVB, stelde het bestuur voor de contributie en de donatie voor het verenigingsjaar als volgt vast te stellen: rr l/'z gemene stemmen aangenomen. De heer Timman wijst erop dat ingevolge de UEFA-bepalingen geen vrije toegang aan de leden kan worden verleend, indien er wed strijden om de UEFA-cup in ons Stadion zouden worden gespeeld. Nadat voorzitter Van Praag informaties had verstrekt betreffende de noodzaak tot het geven van ontslag op staande voet, wegens dringende redenen, aan onze trainer/coach de heer G.Knobel wer den daaromtrent enige vragen gesteld en door de voorzitter be antwoord. Hierna volgt een punt dat op iedere vergadering van de ledenraad weer ter sprake komt, namelijk de bouw van een nieuw jeugdclub huis op het complex Voorland. De heer Timman deelt mede, dat hij van de architect Zubli had gehoord dat de bouwkosten f. 387.000,zouden bedragen. Op dit bedrag werd subsidie aangevraagd en verkregen tot een bedrag van f. 56.667,--, onder voorwaarde dat de bouwkosten het bedrag ad f. 387-000,niet zou overschrijden. De offerte van F.J.v.d.Meijden Projectontwikkeling B.V. bedroeg f. 812.000,-- inclusief BTW. Een eventuele opdracht tot de bouw zou tot gevolg hebben gehad, dat de subsidie ad f. 56.667»-- niet werd verleend, wegens over schrijding van het bedrag ad f. 387*000,--. Besloten werd het Architectenbureau Zanstra, De Clercq Zubli, Lammertsma en Partners te ontheffen van hun opdracht en aan de architect W. van Dapperen, gespecialiseerd in de bouw van club huizen, een nieuwe opdracht te verstrekken. De voorzitter brengt verslag uit over het aanstellen van de heer H.Kraay tot Technisch Directeur. Hij vraagt daarna aandacht voor een punt, dat hem als Ajacied pijn doet om het aan de orde te moeten stellen, namelijk de con troverse die bestaat tussen enerzijds de 4 bestuursleden Van Praag, Westrik, Timman en Kraan en anderzijds het bestuurslid De Wit. Hij leest hierna een lang resumé voor, waarin enige van de zaken werden vermeld die een goede samenwerking in het bestuur belem meren. Ere-leden en leden van verdienste (bondscontributie)f. 6,50 Werkende- en buitengewone leden 155, Ondersteunende leden 225, 45, 55, 50, 25, Dameskaarten voor werkende- en buitengewone leden en 110, Dameskaarten voor ondersteunende leden 155, Kinderkaarten (tot en met 14 jaar) 85, 12, 50 Auto-parkeerkaarten 100, 55, Na een korte discussie werd het voorstel van het bestuur met al- /u~t> 0

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 27