- 12 - Verder werd nog gesproken over scouting, begeleiding jong talent, jeugdplan Nederland, organisatorische planning, sponsoring in de amateurafdeling, (on)bereikbaarheid van ons Stadion per auto, of ficieuze bijeenkomsten van ledenraadsleden, toeslag ad 50 cent op toegangsbewijzen, contact bestuur-pershet eventueel spelen op vrijdag- of zaterdagavond en de nieuwbouw op complex Voorland. Vergadering, gehouden op 21 maart 1974. Alle leden van de ledenraad zijn aanwezig, alsmede de ere-leden De Boer Sr., Geudeker, De Jongh, Volkers en Vunderink en de be stuursleden Kraan en De Wit. Voorzitter Van Praag deelt in zijn openingswoord mede, dat bij punt 5 hat als praatplan zal worden behandeld aan iedereen een uitgewerkt schema, ontworpen door de heren Timman en De Wit, zal worden uitgereikt. De notulen van de vergadering van 29 november 1975 worden na het aanbrengen van enige kleine wijzigingen door de voorzitter gear resteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstel ling. Bij de bestuursmededelingen gaf de voorzitter een uitvoerige uit eenzetting betreffende gesprekken met spelers en trainer, naar aanleiding van in de pers verschenen onjuiste artikelen. Hij deel de mede dat bij de KNVB telegrafisch was geprotesteerd tegen de door de heer Stoop gedane uitlating dat het geld dat binnenkwam via het Oranje-paspoort grotendeels ten goede zou komen aan Ajax. De heer De Wit geeft aan de hand van een op het bord geprikt sche ma toelichting op het door de heer Timman en hemzelf ontworpen plan voor een nieuwe structuur op het bestuurlijke vlak. Hij besluit met: Het is aan U, leden van de ledenraad, te beoordelen of het a. een goed plan is; b. of er wijzigingen in het schema dienen te worden aangebracht; c. met ingang van welke datum dit plan of een geamendeerd plan van kracht wordt; d. indien c. doorgang vindt dienen de Statuten en het huishoude lijk reglement te worden gewijzigd. Hierna ontstond een levendige discussie, waarbij bijna alle leden het woord voerden. Het bleek dat het ontwerp geen haalbare kaart was. Het kan echter wel als uitgangspunt dienen, maar dat nog wel vele wijzigingen nodig zullen zijn. Afgesproken wordt dat de leden hun bevindingen over het concept vóór 1 mei aan het bestuur zullen toezenden. Er werd ook nog gesproken over de nieuwbouw op complex Voorland, de verbouwing van de arkade, scouting en vervoersmaatregelen. Vergadering, gehouden op 9 mei 1974. Bericht van verhindering was ontvangen van de heer HvdZwaag en de heer E.Dukker had medegedeeld wegens ziekte niet aanwezig te kunnen zijn. De overige leden waren aanwezig en bovendien ere voorzitter Koolhaas, de ere-leden De Boer Sr., Desmit, Geudeker, De Jongh, Volkers en Vunderink en de bestuursleden Kraan en De Wit. Voorzitter Van Praag deelt mede, dat de vergadering op zijn ver zoek werd gehouden in verband met de controverse die bestaat tus sen de heer De Wit en de overige 4 bestuursleden. De notulen van de vergadering van 21 maart 1974 worden na het aan brengen van enige wijzigingen door de voorzitter gearresteerd, on der dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1974 | | pagina 25