- 4 - A-PUPILLEN (10-12 .jaar): aantal op 1 juli 1972 "bedankt en afgevoerd over naar Junioren C over van B-pupillen aangenomen aantal op 1 juli 1975 B-PUPILLEN 8-10 jaar): aantal op 1 juli 1972 bedankt en afgevoerd over naar A-pupillen aangenomen aantal op 1 juli 1973 BESTUUR. 52 10 28 38 14 12 24 36 £0 18 3 12 15 3 12 11 Het bestuur was op 1 juli 1972 als volgt samengesteld Dagelijks bestuur J.van Praag voorzitter; J.H.Westrik secretaris en II.G.A.Timman, penningmeester. Commissaris betaald voetbal J.Hordijk. Commissaris amateur voetbal s A.Kraan. In de jaarvergadering van de ledenraad van J1 augustus 1972 werd voorzitter J.van Praag weer voor 3 jaar tot voorzitter herkozen, zodat in de samenstelling van het bestuur geen wijziging kwam. Dit jaar zijn reglementair aan de beurt van aftreden de secreta ris, de heer J.H.Westrik, die zich herkiesbaar stelt en de com missaris betaald voetbal, de heer J.Hordijk. De commissaris amateur voetbal, de heer A.Kraan, heeft zijn func tie tussentijds beschikbaar gesteld. In de vergadering van de ledenraad van 21 augustus a.s. zal een door de Reglementscommissie ingediend voorstel om enige wijzi gingen aan te brengen in het huishoudelijk reglement worden be handeld. Indien de voorgestelde wijzigingen worden aangenomen, zal de functie van commissaris betaald voetbal komen te verval len en zal daarvoor in de plaats komen een commissaris Algemene Zaken Zijn functie-omschrijving zal luiden: Hij is plaatsvervangend voorzitter. Bij ontstentenis van overige bestuursleden neemt hij hun taak waar. Hij is belast met die taken, welke in overleg met hem, door het dagelijks bestuur aan hem worden opgedragen. Het bestuur kan naast de trainers een persoon in dienst van de A.P.C. "AJAX" benoemen. Zijn taak zal ondermeer bestaan uit: a. Begeleiding van de contractspelers; b. Organisatie wedstrijden, zoals vervoer, hotelreservering, trainingsfaciliteiten, voeding, wedstrijdformulieren enz.; c. Scouting en d. Die taken hem door het bestuur opgelegd.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 9