- 41 - te vergroten en de werkzaamheden van Henk Groot uit te breiden om te voorkomen dat een en ander uit de hand liep. Het bestuur is de mening toegedaan dat het niet juist zou zijn het contract met een trainer met een dergelijke tekortkoming te verlengen. Niet ontkend kan worden dat Kovacs een zeer charmante man was, een perfecte vriendenmaker en dat hij uitstekend werk heeft ge daan in de public relation sfeer. Onze beste wensen voor een even succesrijke tijd in Frankrijk vergezellen hem. (Volgens de laatste berichten in de pers, schijnt hij geen toestemming te krijgen om Roemenië te verlaten.) Het medisch team bestond in het afgelopen seizoen uit de heren: J.H.M.Rolink, clubarts; Dr.C.van Dijk,- N.Kat, fysiotherapeut; H.A.A.de Haan, masseur bij het betaald voetbal en H.Langenberg, masseur bij het amateur voetbal. Hierbij mogen mijns inziens ook worden genoemd de heren J.Grootenboer en W.v.d.Geest als belang loze EHBO-ers. Al deze heren bijzonder hartelijk dank voor hun goede zorgen. Even een blik in de toekomst. In het komende seizoen zijn bij ons in vaste dienst: G.Knobel, trainer van de A-selectie, tevens belast met de al gehele te.ohnische leiding, toezicht op de andere trainers en op het terreinpersoneel B.Haarms, trainer bij de B-selectie en zonodig assisteren bij de training van de A-selectie; J.van Daal, trainer van de jeugdelftallen en onze oud-speler C.Groot als part-timer; trainer van de amateur-senioren-elf tallen. In verband met het streven om de medische begeleiding van de A-selectie meer optimaal te doen zijn, wordt deze met ingang van het nieuwe seizoen op bredere basis opgezet. Clubarts Rolink kan dan rekenen op een specialistenteam van het Sint-Lucas-Ziekenhuis bestaande uit Dr,R.J.B.Gastkemper, or- thopaedisch chirurg; Dr.J.M.Greep, chirurg; Dr.H.B.Schreuder, internist; Dr.Th.J.Vervaal eveneens internist met als coördina tor Dr.K.J.Hamelinck, chirurg. Indien de spelers een beroep op andere specialisten zouden wil len doen, dan zijn zij daarin natuurlijk vrij. Op 4» 5 en 6 juli werden de spelers doorgemeten in een totaal on derzoek, waarover de spelers zeer te spreken waren. RECLAME Zoals de laatste jaren gebruikelijk is worden alle zaken reclame betreffende behandeld door voorzitter Van Praag. Ook het afslui ten van de contracten voor het uitzenden van wedstrijden op de TV werden door hem in samenwerking met de penningmeester ver zorgd. Tijdens het voorlezen van het financieel verslag door de penning meester kunt u beluisteren welke bedragen hierdoor in de kas te recht kwamen. VERPACHTINGEN. In de lopende contracten met de heer Ferron (exploitant van het restaurant), de firma Oord en Belmer (verhuur van zitkussens)

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 83