m - 39 - Onder het hoofd "LEDENRAAD" heb ik reeds beknopte verslagen op genomen van de vergaderingen van de Ledenraad. Hieronder volgt nog een kort verslag van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergade ring. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 14 sept. 1972. In zijn openingswoord spreekt voorzitter Van Praag zijn teleur stelling uit over het feit dat slechts zo'n gering aantal leden aanwezig zijn. Hij is bijzonder verheugd over de aanwezigheid van ere-voorzitter Koolhaas en wil hem daarom even apart harte lijk welkom heten. Hij memoreert dat we een seizoen achter ons hebben liggen, dat nauwelijks voor verbetering vatbaar zal zijn. Tegen de secretaris van de jeugdcommissie, de heer Boering, zegt hij dat 2 kampioenselftallen aan de schrale kant is en dat hij hoopt dat het er volgend jaar meer zullen zijn. Hij overhandigt hem de vaantjes ter uitreiking aan de spelers van de junioren B 1 en B 2 en feliciteert hem met het behaalde succes. De notulen van de vergadering van 9 september 1971 worden onge wijzigd door de voorzitter gearresteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. De volgende 10 leden waren kandidaat gesteld voor de 8 vacatures in de ledenraad. A.Boerkoel, J.A.Bouwens, F.Dukker, G.Fischer, C.H.Geudeker, M.de Groot, M.J.W.Middendorp, H.A.Smit, A.de Wit Jr. en Drs. Van Wijk. Het stembureau werd gevormd door de heren Kraan, Van Mourik en Cor Timman. Gekozen werden de leden Boerkoel, Bouwens, Dukker, Fischer, Middendorp, Smit, De Wit Jr. en Van Wijk. De heer Van Praag spreekt een woord van dank tot de heer Geudeker, die niet werd herkozen, voor zijn waardevolle inbreng in de le denraad. Wanneer hij daar het woord ging voeren werd het stil, omdat men wist dat er zinnige dingen zouden worden gezegd over het in behandeling zijnde onderwerp. Hij feliciteert de herkozen leden en het nieuw gekozen lid, de heer Drs.L.M.van Wijk. Hij bedankt de heren Kraan, Van Mourik en Cor Timman voor hun bereid heid om het stembureau te willen vormen. De jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester ontvin gen veel applaus. De heer De VLLt Jr. las het rapport voor dat de financiële commis sie had uitgebracht aan de ledenraad, dat eindigde met het advies om de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beheer en beleid over het afgelopen boekjaar. Het advies werd opgevolgd, zodat décharge werd verleend. Bij de rondvraag werd veel gesproken over de opheffing van de af deling honkbal. Aan deze bespreking namen deel de heren A.Hordijk, Van Wijk, Van Praag, Niepoth, Kraan en Timman. Met een kort slotwoord sloot voorzitter Van Praag de vergadering. PERSONEEL. In het administratieve personeel kwam geen wijziging, zodat dit in het afgelopen verenigingsjaar bleef bestaan uit de heren N.Dalmulder, P.Hoefman en A.Smolders. Het ere-lid, de heer W.F.C.Bruijnesteijn, was iedere middag aan wezig om de heren bij te staan en in de drukke tijden was hij er

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 79