- 38 - voorzitter secretaris penningmeester; leden» zit hebben van autokaarten en op het juist parkeren. Een aantal leden die een parkeerkaart hebben negeren de orde bepalingen en andere voorschriften. Vóór de ere-tri.bune mag men alleen parkeren, indien men in het bezit is van een speciale au- tokaart. Vanaf deze plaats nogmaals een beroep op de leden om medewerking. Mocht deze niet worden verleend, dan zal niet wor den geschroomd om de parkeerkaart in te trekken. In de loop van het seizoen verschenen ook 6 honden met hun be geleiders om de controle-commissie in hun vaak ondankbare taak bij te staan. Een bijzonder hartelijk woord van dank voor de leden van deze commissie, die trachten de zaak op rolletjes te doen verlopen. AANVERWANTE TAKKEN VAM SPORT (HONKBAL). Op 1 juli 1972 traden de volgende heren op als leiders van de honkbalafdeling: A.Visser W.Niepoth, W.Prins F.Hendriks, E.Klokkers Het bestuurslid de heer A.Kraan was contactman voor de honkbal afdeling bij het bestuur. Na 52 jaar ±3 er geen Ajax-honkbal meer. De opheffing was eigen lijk geen verrassing, want deze had al meer in de pen gezeten, maar steeds werd weer een oplossing gevonden om nog 'n jaar ver der te gaan. De heer Kraan heeft in het Clubnieuws van oktober/november 1972 een artikel geschreven over de opheffing, waaruit ik ook nog het volgende overneem: Wij, als zittende bestuursleden, zijn veel dank verschuldigd aan alle medewerkers, die ons honkbal hebben gediend. Veel dank brengen wij, maar nog veel meer steun wensen wij onze laatste commissieleden met de leiding over de nieuwe honkbal- vereniging. Wij hopen met recht, dat zij het honkbal in Nederland met een goede sponsor en met hun leiding op een hoger peil zul len brengen. Zij hebben nu hun eigen vereniging. Het eerste negen tal is het visitekaartje van die vereniging. Nogmaals van harte succes Bal en knuppel zijn opgeborgen bij Ajax. Zij zullen dat blijven zolang Ajax in zijn huidige vorm zal bestaan. Als troost blijven de herinneringen. Een grote troost, want er zijn vele mooie bij. Namens het bestuur ook woorden van dank aan bovenstaande commis sieleden. VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werden de volgende vergaderingen gehouden: 31 augustus 1972 14 september 1972 30 oktober 1972 21 december 1972 3 mei 1975 20 juni 1973 Jaarvergadering van de Ledenraad Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering Gewone vergadering van de Ledenraad 5 Gewone vergadering van de Ledenraad Gewone vergadering van de Ledenraad Gewone vergadering van de Ledenraad.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 77