- 57 - Namens het bestuur een woord van dank aan de commissieleden, al le vaste medewerkers en de heren Van Steenbergen voor de keurige verzorging van de inhoud en het uiterlijk aanzien, waardoor ons Clubnieuws een vergelijking met clubbladen van andere verenigin gen met glans kan doorstaan. ENQUÊTE-COMMISSIE De commissie, reglementair bestaande uit de secretaris van de vereniging, de secretaris van de keuze-commissie amateur-senio ren-voetbal en de secretaris van de jeugdcommissie, onderschei denlijk de heren J.H.Westrik, W.F.Schoevaart en D.J.Boering kwam in het afgelopen jaar niet bijeen. De heer Boering is ten nauw ste betrokken bij de selectie van nieuwe jeugdleden en de heer Schoevaart bij de enkele nieuwe senior-leden. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden zal zoveel mogelijk worden beperkt, omdat we reeds te'Veel ondersteunende leden heb ben. Degene die nog worden aangenomen zijn vrienden of bekenden van leden, waarvoor ballotage onnodig wordt geacht. CONTROLE-COMMISSIE In het afgelopen verenigingsjaar bestond deze commissie uit on derstaande 24 leden: De heer Meester trad wederom op als voorzitter van de commissie. De heer C.van Dekken verzorgde het aanvragen en verdelen van plaatsbewijzen voor de commissieleden bij uit-, belangrijke thuis- en Europacup-wedstrijden. De commissie leed een gevoelig verlies door het geheel onver wacht overlijden op 55-jarige leeftijd van hun lid, de heer F.H.van Osch. Hoewel de onderscheiding niet zal zijn verleend in verband met zijn werkzaamheden voor Ajax, wil ik hier toch gewag maken dat de heer CJ.A.Bieshaar een Koninklijke onderscheiding heeft ge kregen en wel de Ere-medaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Bij iedere thuiswedstrijd, ook bij de wedstrijden die in het O.S. worden gespeeld, zijn de heren enige uren voor de aanvang van de wedstrijden reeds aanwezig om de indeling te bespreken. Bij iedere ingang wordt gecontroleerd of de suppoost alleen maar toeschouwers doorlaat voorzien van een geldig kaartje voor de betrokken tribune. Zij blijven daar tot een kwartier na de aan vang van de wedstrijd. Controle wordt ook gehouden op het in be- A.Alleman; F.Bastiaans; C.J.A.Bieshaar E.W.Borman; F.J.P.de Breet C.Deegen; J.van Dalen; C.van Dekken; J.Duijn; J.R.van Ginkel F.Grij zenhout; H.Hessels; W.K.Koek; J. J.Ledegang; M. Lindeman; M.Markusse; W.Meester; T.Merk; F.H.van Osch; L.Slosser; N.Snijder Ph.v.d.Stam; J.L.Staneke; M.A.C.Theunissen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 75