- 36 - Vrijdag 22 december 1972 werd de traditionele Kienavond gehouden. Deze keer werd de avond voor het eerst in het bovenrestaurant gehouden, hetgeen zeer goed is bevallen. Ongeveer 175 prijzen geschonken door de leden, waren een lust voor de ogen. Een woord van dank aan de milde gevers. Ter gelegenheid van de verjaardag van Ajax had de commissie vrij dag 16 maart 1973 gereserveerd voor een gezellige avond met de dames. Men kon er biljarten, klaverjassen, sjoelbakken en vlot bruggen, bovendien Y/as er een tombola. De gebruikelijke schat aan prijzen Y/as op diverse tafels uitgestald en niemand ging met lege handen naar huis. Een zelfde avond had de commissie georganiseerd op goede vrijdag 20 april 1973. Onder de prijzen v/aren paasbroden en eieren goed vertegenwoordigd. Ook bij de opening en de sluiting van de clubavonden waren spe ciale avonden met dames georganiseerd. Namens het bestuur een woord van dank aan de commissieleden voor al hun activiteiten ter versteviging van de onderlinge band tus sen de leden. TERREIN- EN ONDBRHOIIDS COMMISSIE. De samenstelling van deze commissie bestond in het afgelopen verenigingsjaar uit de heren C. van Dekken F.J.v.d.Meijden J.W.v.d.Meijden en H.G.A.Timman. De heren hadden het niet zo druk als verleden jaar toen de ver lichtingsinstallatie tot stand kwam, maar er v/as toch T/el werk aan de winkel door de geleden stormschade en het normale onderhoud. Heren, hartelijk dank namens het bestuur. REDACTIE-COMMISSIE Op 1 juli 1972 bestond deze commissie uit de heren s C.J.M.Bollen M.J.W.Middendorp en J. van Praag. In de jaarvergadering van de ledenraad op 31 augustus 1972 werden de heren herkozen, zodat er geen wijziging in de samenstelling kwam. In de loop van het jaar was de heer Bollen genoodzaakt als lid te bedanken, daar hij door drukke werkzaamheden niet meer de beno digde tijd voor de functie had. De heer M.Middendorp Jr. was weer vaste medewerker en zette zijn intervier/s voort. In het afgelopen ver enigings jaar Y/aren zijn slachtoffers de heren W.F.C .Bruijnesteijn, H.G.A.Timman, J.Westrik, voorzitter van de supportersclub, Stange, vaste chauf feur van de spelersbus bij uitY/edstrijden, Barry Hulshoff, Johan Neeskens en A.de Wit. De advertentie-exploitatie bleef in handen van de heer Gosewehr. Negen maal kwam er een gewoon ClubnieUY/s uit en een fotonummer na het behalen van de derde Europacup, Y/aarin ook foto's waren opgenomen van de receptie op zaterdag 2 juni.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 73