- 55 - Namens het bestuur een woord van dank aan de heren voor hun werk zaamheid. TOTO-COMMISSIE. Aangezien de heren: F.Kuhin E.C.Molema en L.P.Schappert op verzoek van de penningmeester bereid waren ook in het afgelo pen seizoen wederom te fungeren als Toto-Commissie kwam er geen wijziging in deze commissie. Wanneer u bezoeker bent van de clubavonden weet u hoeveel werk de heren dienen te verzetten, alvorens 's avonds laat de formu lieren naar het bureau van de KNVB Afdeling Amsterdam kunnen wor den gebracht. Uit het verslag van de penningmeester zult u wel vernemen welk bedrag in de Ajax-kas is gevloeid door de activiteiten van de le den van deze commissie. Een woord van dank namens het bestuur voor hun werkzaamheid. CLUBAVONDEN-COMMISSIE In het afgelopen verenigingsjaar bestond deze commissie wederom uit de heren: C.J.la Fleur, voorzitter 5 F.Louwaard K.W.van Mourik en K.W.v.d.Toorren. De secretaris bleef gedelegeerde van het bestuur in de commissie. De traditionele biljart-competitie werd ook tijdens het afgelo pen jaar vjeer georganiseerd. Veertig deelnemers, verdeeld naar speelsterkte over 4 afdelingen, namen eraan deel. De winnaars van de tjf afdelingen waren de heren W.F v. d.Raaij C.J.Bieshaar, A.Hordijk en C.Geelkerken. Zondag 1 oktober was gereserveerd voor de jaarlijkse visdag. De reis ging deze keer naar Andijk. Er moest toen nog ongeveer 25 minuten worden gevaren om op de plaats van bestemming te komen. De verzorging tijdens het vissen ?/as deze keer bijzonder goed. Warme koffie en broodjes, verzorgd door de oud-pachter van de buffetten van het O.S., de heer Hein, werden per boot aangevoerd door de dames La Fleur en Zevenboom. Surveillanten waren de he ren La Fleur, Van Mourik, Louwaard, C.Timman en de Breet. Om 6 uur verzamelde men zich, nu met dames, bij Bowling Peter Post. De zaal was sfeervol, de tafels voorzien van bloemstukken, ge schonken door de heer Koek, lid van de Controle-commissie, een leuk muziekje en natuurlijk Tante Leen met begeleiding van Harry de Groot. De heren B.Jansen, Hanny Hoopman en E.Borman kregen voor hun ja renlange bemoeienis met de visdag een bowlingkegel gevuld met bloemen. Fruitmanden werden gestuurd naar de leden Van der Toor- ren en Heemskerk, die wegens ziekte niet aanwezig konden zijn. De 1e prijs ging naar Harry de Groot met 28 stuks, de prijs voor de grootste baars ging naar de heer C.Deegen. De dames werden niet vergeten, want ze kregen allemaal wat.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 71