- 34 - De training nam een aanvang op woensdag 2 augustus en stond on der leiding van de heren Van Daal) De Groot, Haarms en Kamlag. Het "bestuur had goed gevonden dat op zaterdag 12 mei 1973 een pupillentournooi werd gehouden. Hiervoor werd een commissie gevormd, die bestond uit de heren s W.Deegen, J.H.Helman, C.C.Kamlag, N.Klok Jr. en B.Tak. Door het bestuur werd de commissaris amateur-voetbal, de heer A.Kraan,als voorzitter aan de commissie toegevoegd. Voor het tournooi vierden uitgenodigd de pupillen A 1 en 2 van de verenigingen A.D.O., C.V.V., Feijenoord en Haarlem. Onze A 1 pupillen behaalden uit 4 wedstrijden 5 en de A 2 8 pun ten, waardoor onze pupillen de hoofdprijs, een fraaie beker, won nen. De uitslagen van de wedstrijden van de Ajax-pupillen waren s A 1. Ajax - Haarlem 3-0 Ajax - C.V.V. 1 - 0 Ajax - A.D.O. 0-0 Ajax - Feijenoord 0-2 Het totaal-resultaat was A 2. Ajax - Haarlem 3-0 Ajax - Feijenoord 3-0 Ajax - A.D.O. 1-0 Ajax - C.V.V. 4-0 1. Ajax 13 punten 2. Feijenoord 12 punten 3. A.D.O. 7 punten 4. Haarlem 6 punten en 5. C.V.V. 2 punten. Het weer werkte mee, veel belangstelling en een goede organisatie Namens het bestuur hartelijk dank aan allen die zich hebben in gezet om het tournooi te doen slagen. Van de pupillen zijn er alleen maar goede berichten te vermelden. Elke week winnen ze met vrij grote cijfers. Vóór de winterstop, na 7 speeldagen, hadden ze reeds 227 doelpunten gescoord en had den er slechts 11 tegen, (met 4 elftallen) In het Clubnieuws schrijft de heer H.Bijvank Jr. verder nog: Natuurlijk is het niet leuk voetballen. Getracht is danook om de A 1 pupillen regionaal te laten spelen. Dit is echter door de af deling Amsterdam meerdere malen afgewimpeld. FINANCIËLE COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1972 uit de heren J. de Boer Sr. J.A.Bouwens en A.de Wit Jr. In de jaarvergadering van de ledenraad werd het aftredende lid, de heer Bouwens, bij enkele kandidaatstelling herkozen, zodat in de samenstelling van de commissie geen wijziging kwam. De heer De Boer fungeerde wederom als voorzitter. Op 22 augustus 1972 waren de leden van de Commissie aanwezig bij de bespreking van het accountantsrapport over het boekjaar 1971 - 1972 uitgebracht door het kantoor Nieuwenhuis Janssen Ooster huis. Bij deze bespreking waren ook aanwezig deleden van het da gelijks bestuur, de heer P.G.E.Splint, accountant en zijn as sistent en de heer Dalmulder. De penningmeester zorgde voor persoonlijk of telefonisch contact met één of meerdere leden van de commissie, indien daartoe aan leiding bestond.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 69