- 2 - onze belangen met hand en tand verdedigen, maar gelet op de gro te afgunst, die leeft bij de meeste andere verenigingen, ten op zichte van Ajax, zie ik ten aanzien van deze punten de toekomst niet zo erg rooskleurig tegemoet. LEDEN. In het afgelopen verenigingsjaar ontvielen ons door de dood de volgende 20 leden; Werkende leden G.Lagers, J.R.Levy, J.de Natris, J.B.Rühling en A.de Wit Sr. Ondersteunende leden L.Borel, J.M.Borst, H.C.N.Brokmann, R.J.Douma, M.Engelander, Th.Heisterkamp, C.W.Jacobsen, H.Olsenetsky, F.H.van Osch, J. Overmeyer, D.Philips, B.Prijs, J.van ScherpenzeelL.v.d.Stam en W.Zwaaf. Dat zij mogen rusten in vrede. In de loop van het kalenderjaar 1973 zal het voor de onderstaan de leden 25, 40 of 50 jaar geleden zijn, dat zij tot het werkend lidmaatschap van Ajax werden toegelaten. 25 jaar lid J. de Boer Jr., P.Moinat, G.Mossing Holsteyn en C.A. v.d. Wal5 40 jaar lid G.P.H.GischlerP.C.Keizer, W.Prins, N.M.Roeg en C.A.Wellingj 50 jaar lid P.van Deyck Sr., H.Kareis, J.H.Sweering, W.F.Volkers en J.H.Westrik. Het bestuur zal deze leden, zoals het de laatste jaren een tra ditie is geworden, in het komende najaar uitnodigen om, tijdens een gezellige bijeenkomst op een zaterdagmorgen in de bestuurs kamer, hun onderscheidingen in ontvangst te willen komen nemen. Het comité "Bordjesclub" bestaande uit de heren; J. de Boer Sr., W.F.C.Bruynesteyn, M.J.Koolhaas, W.H.Meijer, M.J.W.Middendorp en W.F.Volkers nodigde per circulaire alle leden uit, die 25 jaar of langer werkend lid van de vereniging waren, om donderdagavond 29 maart 1973 aanwezig te willen zijn in Hotel-Café-Restaurant "Atlantic" van de gebroeders Sweering, ter viering van de 73ste verjaardag van Ajax op 18 maart 1973» Hoewel ruim 160 werkende leden langer dan 25 jaar lid zijn, gaven hiervan slechts onge veer 80 gehoor aan de uitnodiging. De tafels voorzien van bloemstukjes, geschonken door Mevrouw Kolman, boden direct al een feestelijk aanzien bij de binnen komst in de zaal. Het was tafelpresident Wim Volkers wel toevertrouwd om op de van hem bekende wijze ervoor te zorgen dat de aanwezigen na het bor reluurtje in een goede stemming bleven, daarbij werd hij ge steund door het "TRIO FUN" (voorheen genaamd; "De 5 kleintjes PILS" uit Volendam. Dat het gezellig was kan worden afgeleid uit het feit dat de eersten reeds om 5 uur arriveerden en de laatstem 's nachts om 2 uur vertrokken.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 5