- 12 - Vergadering van 3 mei 1975. Bericht van verhindering was ontvangen van de leden J.de Boer en D.J.Boering wegens verblijf in het buitenland en van P.van Deyck die in een ziekenhuis was opgenomen. Ook ere-voorzitter Koolhaas was niet aanwezig omdat hij jarig was. De vergadering stond weer in het teken van "Open Huis". Voorzitter Van Praag feliciteert eerst penningmeester Timman met zijn benoeming tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Hij zegt dat ondanks alle successen het bestuur zich toch wel zorgen maakt over het veelal negatieve geschrijf in de pers. De notulen van de vergadering van 21 december 1972 worden door de voorzitter gearresteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. Voorzitter Van Praag geeft hierna een zeer uitvoerig chronolo gisch verslag omtrent de moeilijkheden met Cruijff v<5<5r F.C. Bayern-Ajax. De heer De Wit deed verslag van zijn bemoeienissen in deze (op verzoek van de voorzitter). Duidelijk kon worden gevolgd hoe deze zaak zich had afgespeeld en dat de normen gel dig in de medische ethiek waren overschreden. De ledenraad be tuigde haar instemming over de wijze waarop deze kwestie door het bestuur was behandeld. Vele tongen kwamen los toen penningmeester Timman had medege deeld dat het bestuur had besloten de accomodatie op Voorland te vernieuwen. Uiteraard had de heer Kamlag een groot aandeel in deze discussie. Bij de Rondvraag ontstond een vrij langdurige discussie naar aanleiding van een bij het bestuur binnengekomen brief namens de spelers van het derde elftal, omdat het bestuur een verzoek tot deelname aan een tournooi te Brest had afgewezen. De heer Fischer sprak, mede namens zijn mede-commissieleden, hierover zijn teleurstelling uit. Hij deed dit ook betreffende de wijze waarop een einde was gekomen aan het contract van trainer Bus- kermolen. De commissie is van mening dat er te weinig contact over dergelijke zaken is met het bestuur. De heer Van Praag- zal trachten de communicatie in de toekomst beter te doen ver lopen. Vergadering van 20 juni 1975. Voorzitter Van Praag maakt in zijn openingswoord gewag van de behaalde successen en bedankt de leden van de Reglementscommis sie voor hun werkzaamheden. Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Been, Boering, Bouwens, Dukker, Fischer, Klok en Middendorp. De heer Keizer is evenmin aanwezig, zonder bericht van verhindering te hebben ge stuurd, zodat maar 19 leden aanwezig zijn. Er kunnen wel rechts geldige besluiten worden genomen, omdat daarvoor maar 18 leden aanwezig behoeven te zijn. Het door de Reglementscommissie in gediende voorstel tot het aanbrengen van wijzigingen in het huis houdelijk reglement kan echter niet in behandeling worden geno men, omdat artikel 62 van het H.R. voorschrijft dat voor regle mentswijziging tenminste 21 leden de presentielijst moeten heb ben getekend. De notulen van de vergadering van 3 mei 1973 worden door de voor zitter gearresteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. De ledenraad gaat met algemene stemmen akkoord met het voorstel

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 25