- 8 - Ter gelegenheid van het 85-jarig hestaan van de vereniging Haar lem zal tijdens de Pinksterdagen 1974 met het elftal van Jong- Ajax aan hun internationaal tournooi worden deelgenomen in plaats van zoals gewoonlijk aan het Blauw Wit-tournooi Het bestuur is van plan de kantoorlokalen te verplaatsen naar de Arkade. Daar zal tevens een zaaltje komen als dagverblijf voor de contractspelers, een ruimte voor de pers met eventueel een telex apparaat en telefooncellen. Indien mogelijk komt er ook nog een kleine bestuurskamer. De vrijkomende ruimte onder de tribune zal worden benut voor een betere accomodatie voor de medische dienst en de technische lei- ding. Aan het Architecten- en Ingenieursbureau Zanstra, Gmelxch Meij- ling, de Clercq Zubli is opdracht verstrekt tot het maken van een tekening en een kostenbegroting. In de loop van het seizoen werd van de Nederlandse Hartstichting een defibrillator-toestel ontvangen. LEDENRAAD Overeenkomstig het bepaalde bij artikel 32, lid b, van het huis houdelijk reglement volgt hieronder het verslag van de werkzaam heid van de ledenraad gedurende het afgelopen verenigingsjaar De ledenraad bestond 1 juli 1972 uit de leden J.van Praag, J.H.Westrik, en H.G.A.Timman, respectievelijk voorzitter, secre taris en penningmeester van de vereniging en de onderstaande 24 leden, gekozen door de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Aan de beurt van aftreden waren de leden s A.BoerkoelJ.A.Bouwens, F.Dukker Sr., G.Fischer, C.H.Geudeker, M.J.W.Middendorp, H.A.Smit en A.de Wit Jr. Deze heren hadden zich allen herkiesbaar gesteld. Door de leden waren nog kandidaat gesteld de heren M.de Groot en Drs.L.M. van Wijk. Uit dit tiental werden in de Jaarlijkse Algemene Ledenvergade ring van 14 september 1972 de volgende 8 leden voor 3 jaar geko- zen. A.Boerkoel, J.A.Bouwens, F.Dukker Sr., G.Fischer, M.J.W.Midden dorp, H.A.Smit, A.de Wit Jr. en Drs.L.M.van Wijk. Door deze verkiezing werd de samenstelling van de ledenraad! A.R. Been J.de Boer Sr. D.J.Boering A.Boerkoel J.A.Bouwens W.F.C .Bruijnesteijn Mr.Dr.E.W.Catz j P.van Deijck Sr. F.Dukker Sr. A.W.van Dijk G.Fischer 5 C.H.Geudeker C.C.Kamlag G.P.Keizer 5 N.Klok Jr. M.J.Koolhaas Ir.J.Lambregts M.J.W.Middendorp J.Neefjes J.H.Potharst W.F.Schoevaart H.A.Smit 5 W.F.Volkers A.de Wit Jr.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1973 | | pagina 17