- 32 - TRAINERS, MASSEUR EH MEDISCHE STAF. In het afgelopen verenigingsjaar waren bij ons in vaste dienst de heren S. Kovacs (hoofdtrainer), J.J. Grijzenhout en B. Haarms. Als part-timer de heer H. Buskermolen. De taakverdeling was als volgt; S. Kovacs de A-selectie, J.J. Grij zenhout de B-selectie en assistent bij de A-selectie, B. Haarms de jeugd en H. Buskermolen de amateurs-senioren De heer J.J. Grijzenhout trad, in verband met een zeer belangrijke positieverbetering, per 1 juli 1972 in dienst van de Belgische ver eniging S.C. Brugge. Als gevolg hiervan zal de heer Haarms gedurende het seizoen 1972- 1973 cLe B-selectie trainen en assisteren bij de training van de A-selectie Als jeugdtrainer werd per 16 juli 1972 in dienst genomen met een contract van 1 jaar, de heer J. van Daal, in het bezit van een di ploma A. De heer H. Buskermolen blijft trainer van de amateurs-senioren. Het medische team bestond 1 juli 1971 uit de heren; J.H.M. Rolink, clubarts, tevens Hoofd van het Medische team, Dr. R.H. Kriek en Dr. R.N. Zeven. Dr. R.H. Zeven heeft te kennen gegeven dat hij wegens drukke werk zaamheden geen voldoende tijd meer over had om lid te blijven van het Medische team, maar dat hij zich altijd beschikbaar stelde, indien een consult nodig zou zijn. Aangezien Dr. R.H. Kriek, door zijn werkzaamheden niet altijd be schikbaar is zal deze vermoedelijk worden vervangen door Dr. C. van Dijk, die in het afgelopen seizoen reeds meerdere malen met het 1e elftal meeging en wordt opgeleid door de Weledelgeleerde Heer J.H.M. Rolink in de behandeling van blessures. Als masseur was in het afgelopen jaar, zoals reeds vele jaren, in dienst de heer Salo Muller. Aangezien deze zijn eisen dermate hoog stelde, bleek overeenstemming niet mogelijk. Yoor 2 maanden op proef werd de heer H. de Haan aangesteld. Zo spoedig mogelijk zal een definitieve voorziening worden getroffen. RECLAME. Alles betreffende reclame werd behandeld door voorzitter Van Praag. Ook het afsluiten van contracten met de K.O.S. voor het per Tele visie uitzenden van onze wedstrijden werd door hem verzorgd. Uit het financieel verslag van de penningmeester kunt u vernemen welke hoge bedragen, door deze activiteiten van onze voorzitter, in de kas terecht kwamen. VERPACHTIHGEH In de lopende pachtcontracten met de heer Ferron (exploitatie van het Restaurant), de firma Oord en Belmer (verhuur van zitkussens) en Reclamestudio AKA (reclame via geluidsinstallatie) kwam in het afgelopen verenigingsjaar geen wijziging. Het bestuur ontvangt nog steeds vrij regelmatig klachten over het te vroeg neerleggen of doen neerleggen van zitkussens. Nadrukkelijk wordt er op gewezen, dat het neerleggen van een kussentje niet in houdt dat de plaats is gereserveerd. Na het gegooi van kussentjes tijdens de wedstrijd Ajax-ADO was het Jr J/* /Nestuur van plan om geen kussentjes meer te laten verkopen. Na een ,v onderhoud met de heren Belmer en Oord besloot het bestuur het plan

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 67