- 51 - De voorzitter van de Financiële Commissie, de heer W.F. Volkers, leest het rapport voor dat door de commissie was uitgebracht aan de ledenraad in de jaarvergadering van 26 augustus 1971- Hij deelt mede, dat de ledenraad op advies van de commissie de penningmeester en de overige leden van het bestuur volledige décharge heeft ver leend voor het gevoerde financiële beheer en beleid in het afgelo pen verenigingsjaar De heer Van Praag deelt vervolgens mede, dat de aftredende be stuursleden Timman en Kraan bij enkele kandidaatstelling waren her kozen. In de Financiële Commissie was de heer A. de Wit Jr. gekozen, door dat de heer Volkers zich niet herkiesbaar had gesteld. Voorzitter Van Praag bedankt Wim Volkers voor al het werk dat hij in de loop van jaren voor Ajax heeft gedaan als speler en in di verse functies. Na deze woorden volgt een langdurig applaus. Bij de Rondvraag zegt de heer Van Wijk dat naar zijn mening in de ledenraad te weinig jongeren zitten. De ledenvergadering is vol gens hem een luisteravond door het moeten aanhoren van de notulen van de voorgaande vergadering en de jaarverslagen van de secreta ris en de penningmeester. De heer De Vries zegt dat hij in verband met de vele publicaties rondom zijn persoon, staande deze vergadering wil verklaren dat hij geheel staat achter het door het bestuur gevoerde beleid. In zijn slotwoord zegt voorzitter Van Praag onder meer dat hij op timistisch is voor de toekomst. Het bestuur heeft veel vertrouwen in de nieuwe trainer, de heer Kovacs. De start van de competitie is goed want na 4 wedstrijden werden reeds 7 winstpunten behaald en ook dat geeft hoop voor het verdere verloop. Hij wenst een ieder wel thuis en sluit om ruim elf uur de vergade ring. PERSONEEL. In het administratief personeel kwam geen wijziging, zodat dit bleef bestaan uit de heren N. Dalmulder, P. Hoefman en A. Smolders. In de loop van dit jaar zal nog een jonge kracht in dienst worden genomen. In het afgelopen verenigingsjaar was de heer W.F.C. Bruijnesteijn, ere-lid van de vereniging, weer bereid om iedere middag en wanneer het druk was gehele dagen bij te springen. Ook de heer F.C.Molema hielp enige tijd mee toen het druk was met diploma's enz. Namens het bestuur aan beide heren dank voor hun belangeloze mede werking Henk Angel, voorman, die 3 juni 1971 zijn arm brak, hervatte zijn dienst niet meer en is inmiddels gepensioneerd. Op de jaarlijkse instuif werd aan hem door voorzitter Van Praag een enveloppe met inhoud aangeboden voor ruim 25 jaar trouwe dienst. De heer P. Bosman werd de nieuwe voorman, D. Hoefman bleef terrein knecht Met ingang van 30 augustus 1971 werd aangenomen L. Holshuijzen Jr. en op 12 juni 1972 Th.A. Bosman. De heer R. Huberts, chef buitendienst van de Gemeentelijke Inspec tie voor de Lichamelijke Opvoeding stond onze terreinknechten met adviezen terzijde, waarvoor onze dank. De concierge, de heer S.C. van Hoek, heeft per 1 juli 1971 ontslag genomen. Als nieuwe concierge trad op 15 juli 1971 du onze dienst de heer J.H. Holshuijzen Sr. Als werkster bleef Mevr. P. Mayer-v.d.Lijcke in onze dienst. De was wordt gedaan door Mevr. S. Lens-Zielstra tezamen met Mevr. T.Berend- sen-Lens.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 65