30 Poule A gesp. punten Poule B gesp. punten Sparta 18 28 Feijenoord 20 24 Storks 21 16 Ajax 22 12 Raak Nicols O.V.V.O. H C A \I H.C.K. 20 34 20 26 21 12 20 10 Het is de vraag of de honkbalafdeling nog wel voldoet aan de statu taire bepalingen van onze vereniging. De honkbalverenigingen krij gen langzamerhand hoe langer hoe meer een prof-status. Het aantal werkende leden, dat de honkbalsport beoefend is te verwaarlozen, bijna alle leden worden aangenomen als honkballers en worden dan buitengewoon lid. Een woord van dank namens het bestuur aan de heren leiders van de honkbalafdeling voor al hun inspanningen is hier zeker wel op zijn plaats VERGADERINGEN. In het afgelopen verenigingsjaar \-rerden de volgende vergaderingen gehouden; 26 augustus 1971 Jaarvergadering van de Ledenraad; 9 september 1971 Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering; 17 februari 1972 Vergadering van de Ledenraad. Onder het hoofd "Ledenraad" zijn reeds beknopte verslagen opgeno men van de vergaderingen van de ledenraad. Hieronder volgt nog een kort verslag van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 9 september 1971° Om kwart voor acht heet voorzitter Van Praag iedereen van harte wel kom. Hij deelt mede dat de heer Hordijk wegens ziekte de vergadering niet kan bijwonen. Hij wenst hem een spoedig herstel toe. Overigens hoeft hij niet zoveel te zeggen, omdat straks de secretaris en de penningmeester hun jaarverslagen zullen voorlezen, waarin alles staat vermeld wat in het afgelopen verenigingsjaar van belang was. Hij wil wel even de hoogtepunten in herinnering brengen, namelijk het behalen van de Europacup I, de KNVB-beker en een eervolle 2e plaats in de competitie. Hij verzoekt de aanwezigen zich van htm stoelen te willen verheffen en met een korte stilte de leden te her denken, die in het afgelopen jaar zijn overleden. Hij huldigt de kampioenselftallen, te weten het 4e elftal, de Ju nioren A 1 en 2 en de Junioren B 1 en 3» Na te hebben opgemerkt dat ere-voorzitter Koolhaas "still going strong" zijn gang gaat, verklaart hij de vergadering voor geopend. De notulen van de jaarvergadering van 10 september 1970 worden zon der wijziging goedgekeurd en vastgesteld. De heren A.R. Been, D.J. Boering, Mr.Dr. E.W. Catz, P. van Deijck Sr., A.W. van Dijk, N. Klok Jr., Ir. J. Lambregts en W.F. Schoevaart wor den voor 3 jaar in de ledenraad gekozen. De voorzitter bedankt deniet herkozen leden H.H. Blomvliet en M. de Groot voor hun inbreng in de vergaderingen van de ledenraad en feliciteert de nieuw gekozen leden N. Klok Jr. en Ir. J. Lam bregts, waarbij hij opmerkt dat hij deze, die voor het eerst hun intrede doen in de ledenraad, in de eerstvolgende vergadering van de raad zal installeren. Na de voorlezing van de jaarverslagen door de secretaris en de pen ningmeester volgde een luid applaus als blijk van waardering voor de prachtige verslagen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 63