- 29 - A. Alleman W.H. Koek F. Bastiaans J.J. Ledegang C.J. Bieshaar M. Markusse F.J.P. de Breet W. Meester J. van Dalen T. Merks C. Deegen F.H. van Osch C. van Dekken L. Slosser J. Duijn N. Snijder J.A. van Ginkel Ph. v.d. Stam F. Grijzenhout J.L. Staneke H. Hessels M.A.C. Theunissen De heer W. Meester trad op als voorzitter van de commissie. De heer C. van Dekken verzorgde het aanvragen en verdelen van toe gangskaarten voor de commissieleden hij uit-, Belangrijke thuis- en Europacup-wedstrijden. De heren zijn hij iedere thuiswedstrijd, ook hij de wedstrijden, gespeeld in het Olympisch Stadion, 2 a 3 uur vóór de aanvang van iedere wedstrijd aanwezig om een plan de campagne op te maken. Bij ieder tourniquet wordt de suppoost gecontroleerd of deze al leen maar personen toelaat, die voorzien zijn van een geldig toe gangsbewijs. Zij hlijven op hun post tot na de aanvang van de wed strijd. De heren oefenen ook controle uit op autokaarten en op het juist parkeren van auto's. Uiteraard zijn de heren een grote steun voor de penningmeester; jammer is dat niet alle leden hun volle medewerking verlenen, door geen gevolg te geven aan de van de commissie ontvangen aanwijzin gen. Namens het hestuur woorden van dank voor de leden van deze commis sie voor de wijze waarop zij hun vrij ondankbare taak vervullen. AANVERWANTE TAKKEN VAN SPORT (HONKBAL). Op 1 juli 1971 traden als leiders van de honkbalafdeling op de le den: A. Visser, voorzitter; W. Niepoth, secretaris; W. Prins, penningmeester; P. HendriksO leden- E. Klokkers,) Het bestuurslid, de heer A. Kraan, was contactman voor de honkbal afdeling bij het bestuur. In de loop van het honkbaljaar was de heer Klokkers, wegens drukke werkzaamheden, genoodzaakt voor zijn functie te bedanken. Zijn opvolger werd de heer L.J. Joustra. Vóór de aanvang van het seizoen konden de honkballers gebruik maken van een zaaltraining en een conditietraining onder leiding van on derscheidenlijk Wim Geestman en Bobby Haarms. Voor het eerst gingen de heren ook enige dagen in een trainingskamp. De heer Reggie Smith was als coach aangetrokken. De firma Ryerson trad wederom op als sponsor van de honkbalafdeling. Het vorige seizoen kon automatisch degradatie ontlopen worden door twee overwinningen op ADO. Het lukte om zich in de hoofdklasse te handhaven door beide wedstrijden tegen Giants-Diemen, kampioen van de 1e klasse, te winnen. Ondanks de toch wel goede voorbereiding zijn de resultaten in de competitie wederom niet ai te best. Op het moment van het maken van dit verslag was de stand:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 61