- 28 - TERREIN- EN QNDERHOIJDSCOMMISSIE De samenstelling van de commissie bleef ongewijzigd, zodat deze op 1 juli 1971 weer bestond uit de heren; C. van Dekken; E.J. v.d. Meijden; J.W. v.d. Meijden; J. Roodenburgh en H.G.A. Timman. De commissie leed een zeer groot verlies door het vrij plotseling overlijden van de heer J. Roodenburgh op 4 februari 1972, schepper van het Ajax-Stadion, waarvoor hem indertijd het ere-lidmaatschap werd aangeboden. In verband met de vele werkzaamheden voor de verlichtingsinstalla tie en de talrijke bijkomende werkzaamheden was het een zeer druk jaar. Zonder de andere heren iets te kort te willen doen, was het vooral de heer Van Dekken, die om zo te zeggen bijna dag en nacht bij Ajax was om overal toezicht te houden en alles in goede banen te leiden. Hartelijk dank namens het bestuur. REDACTIE-COMMISSIE Op 1 juli 1971 bestond deze commissie uit de heren; C.J.M. Bollen; M.J.W. Middendorp en J. van Praag. In de jaarvergadering van de ledenraad van 26 augustus 1971 werden de heren bij enkele kandidaatstelling herkozen, zodat er geen wij ziging in de commissie kwam. Als vaste medewerker trad weer op de heer T. Middendorp Jr. In de loop van het jaar werden interviews gepubliceerd, die hij had ge houden met de heren J.J. Belmer, H. Schilcher, H. Groot, H.P. Y/al ter, D.J. Boering en J.H. Westrik. Daarnaast verschenen vele stuk jes van zijn hand in Rood-Wit thuis. De advertentie-exploitatie was wederom in handen van de heer Gose- wehr. Naast de normale maandelijkse nummers verscheen een prachtig extra (foto-)nummer ter gelegenheid van het wederom behalen van de Europacup voor Landskampioenen. Namens het bestuur een woord van dank aan de commissieleden, de vaste medewerkers en de heren Van Steenbergen voor de keurige ver zorging van de inhoud en het uiterlijk aanzien. EN Q.UETE - C OMMI SS IE De commissie, reglementair bestaande uit de secretaris van de ver eniging, de secretaris van de keuze-commissie amateur-senioren-voet bal en de secretaris van de Jeugdcommissie, respectievelijk de he ren, J.H. Westrik, W.P. Schoevaart en D.J. Boering k?ram in het af gelopen jaar niet bijeen. De heer Schoevaart is ten nauwste betrok ken bij de selectie van nieuwe senioren-leden en de heer Boering bij de jeugdleden. Het aannemen van nieuwe ondersteunende leden is een uitzondering, zodat ballotage van nieuwe leden zonder bezwaar achterwege kan blijven. CONTROLE-COMMISSIE. In het afgelopen verenigingsjaar bestond deze commissie uit onder staande 22 leden:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 59