- 27 - TOTO-COMMISSIE In het afgelopen verenigingsjaar "bestond deze commissie wederom uit de heren; F. Kubinj F.C. Molema en L.P. Schappert. Be heren waren iedere vrijdagavond weer op hun post in de "bestuurs kamer om de poolformulieren in te nemen? te controleren en te admi nistreren om ze daarna nog weg te brengen naar het bureau van de KNVB afdeling Amsterdam in de Emmalaan. Uit het verslag van de penningmeester kunt u vernemen welk bedrag de activiteit van deze heren aan Ajax heeft opgeleverd. Vanaf de ze plaats reeds een woord van dank voor de werkzaamheid van deze commissie, die geen geld kost, maar geld oplevert. CLUBAVONDEN-COMMISSIE In de samenstelling van de commissie kwam geen wijziging, zodat deze bleef bestaan uit de heren; C.J. la Fleur, voorzitter^ F. Louwaard5 K.W. van Mourik en K.W.v.d.Toorren. De heer J.H. Westrik bleef gedelegeerde van het bestuur in de com missie De traditionele biljart-competitie werd ook dit jaar weer georga niseerd en mocht zich in een vrij grote belangstelling verheugen. De jaarlijkse viswedstrijd werd dit jaar in ïïestwoud gehouden op 10 oktober 1971 De heer Borman zorgde ervoor dat elke deelnemer met dezelfde soort hengel, snoer, dobbers en aas viste om de kansen zo gelijk mogelijk te doen zijn. Kampioen werd dit jaar de heer A. Blankert met 36 gevangen vissen. De heer S. Pardoen eindigde op de laatste plaats met 2 stuks. Tij dens het borreluur werd in het Ajax-Restaurant de prijzen uitge reikt. De tafels versierd met gratis bloemstukken van het ondersteu nend lid, de heer W.H. Koek, boden een feestelijk aanzien. Vanzelf sprekend zong "Tante Leen" begeleid door de heer Harry de Groot, enige bekende nummers met veel succes. De heer Ben Cramer oogstte veel succes met het lied "De Clown". Vermeld dient te worden, dat naast de leden van de commissie, de heren Blankert, gebroeders Hoopman en Bram Jansen er veel toe heb ben bijgedragen om de dag te doen slagen. In oktober, Goede Vrijdag 31 maart en op de sluitingsavond 2 juni organiseerde de commissie bijzondere avonden, waarop ook de dames van harte welkom waren. Voor iedereen was er een prijs, zodat niemand met lege handen naar huis behoefde te gaan. Op woensdagavond 22 december werd het jaarlijkse Kienfestijn ge houden in de benedenzaal. Zoals gewoonlijk weer tafels vol met prij zen. Na afloop was er gelegenheid om in de bovenzaal nog een dansje te maken Een biljartwedstrijd tegen oudspelers van het Amsterdams elftal vond plaats op 10 april 1972. De wedstrijd werd door Ajax met 16—2 gewonnen. Namens het bestuur een woord van dank aan de heren commissieleden voor het verstevigen van de onderlinge band tussen de verschillen de soorten van leden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 57