- 26 - Feijenoord met 5-0 te verslaan. U ziet dat zelfs bij de pupillen de strijd reeds gaat tussen Ajax en Feijenoord. Algemeen winnaar van het tournooi werd Ajax. Jammer was dat het weer in het geheel niet meewerkte, daar het praktisch de gehele dag regende, maar ondanks dat bleef de stemming zeer goed. Namens het bestuur een woord van dank aan de tournooi-commissie en de heren Bijvank, De Groot en Haarms. Ook dank aan de heren Grootenboer en Van der Geest voor de E.H.B.O.- hulp, aan de heer Van Steenbergen voor het bedienen van de geluids installatie en het verzorgen van de muziek. Uiteraard ook dank aan het terreinpersoneel en aan de heer Tepaske, die door een gift de mogelijkheid schiep om het tournooi te organiseren. De gehele winter werd er door de pupillen flink getraind onder lei ding van trainer Haarms, die hierbij werd geassisteerd door de heer De Groot. Begeleiders van de elftallen waren de heren Bijvank, W.Deegen, Helman, Kamlag en Tak. In het clubnieuws werd vermeld dat in 10 wedstrijden 148 doelpun ten werden gescoord en dat de tegenpartijen gezamenlijk slechts 1 doelpunt scoorde. Er werd ook nog aan enige tournooien deelgenomen, waarvan de resul taten zijn vermeld bij het Jeugdvoetbal. Namens het bestuur hartelijk dank aan alle heren, die zich met zo veel liefde bezig houden met de pupillen. FINANCIËLE COMMISSIE. De commissie bestond op 1 juli 1971 uit de heren; Jde Boer Sr. J.A. Bouwens en W.F. Volkers. Laatstgenoemde was voorzitter van de commissie. In de jaarvergade ring van de ledenraad van 26 augustus bracht de commissie verslag uit omtrent haar werkzaamheden in het verenigingsjaar 1970 - 1971» Op advies van de commissie werd door de ledenraad volledige dé charge verleend aan de penningmeester en de overige leden van het bestuur voor het gevoerde financiële beheer en beleid over het af gelopen boekjaar. Aan de beurt van aftreden was de heer Volkers, die zich na rijp be raad niet herkiesbaar had gesteld. Door de leden waren voor de functie kandidaat gesteld de heren M. Caransa en A. de Wit Jr. Na de gehouden stemming bleek dat op de heer Caransa 8 en op de heer De Wit Jr. 19 stemmen waren uitgebracht, zodat laatstgenoemde was gekozen. De samenstelling van de commissie werd hierdoor; J. de Boer Jr. J.A. Bouwens en A. de Wit Jr. Voorzitter van de commissie werd de heer De Boer. De heren Bouwens en De Wit Jr. waren aanwezig op de bestuursverga dering van 14 maart 1972, in verband met te nemen financiële be slissingen inzake het afsluiten van nieuwe contracten met de spe lers. De heren Bouwens en Timman hadden tezamen zondagmorgen 26 maart een bespreking over eventuele verlenging van het contract van Blankenburg met diens schoonvader. Zonodig hield de penningmeester telefonisch contact met de voorzit ter van de commissie en bij afwezigheid van deze met de heer Bouv/ens. Namens het bestuur een woord van dank aan de heren.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 55