- 9 - De voorzitter van de Financiële Commissie, de heer W.F. Volkers, las het verslag van deze commissie voor, dat als volgt eindigde "In verhand met het bovenstaande adviseert bij deze de gehele fi nanciële commissie ons college de Ledenraad, om aan de penning meester en de overige leden van het bestuur volledige décharge "te verlenen voor het gevoerde financiële beheer en beleid over "het afgelopen boekjaar." De ledenraad geeft met een applaus te kennen akkoord te gaan met het gegeven advies, zodat aan de penningmeester en de overige leden van het bestuur volledige décharge wordt verleend. De door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting werd na eni ge vragen, die door de penningmeester afdoende werden beantwoord, goedgekeurd. Het buitengewoon lid, de heer G.M. Holsheimer en het ondersteunend lid Hanny Hoopman werden met algemene stemmen tot werkend lid be noemd. De door het bestuur voorgestelde wijzigingen in het huishoudelijk reglement werden eveneens met algemene stemmen aangenomen. De wij zigingen maken het mogelijk dat de contributies en bijdragen in een gewone vergadering van de ledenraad kunnen worden vastgesteld in plaats van in de jaarvergadering. Bij het agendapunt s Bespreking Bestuursbeleid brengt de heer A. de Wit Jr. de punten manager, de heer De Vries, Nacional en Dalmulder ter sprake. Na hem vroegen nog vele leden het woord over deze on derwerpen. Na een uiteenzetting van voorzitter Van Praag gaat ieder een akkoord met het gevoerde beleid. De aftredende bestuursleden H.G.A. Timman en A. Kraan worden bij enkele kandidaatstelling herkozen. Voor de functie van lid van de financiële commissie waren de leden M. Caransa en A. de Wit Jr. kandidaat gesteld. De stemming wees uit dat op de heer Caransa 8 en op de heer De Wit Jr. 19 stemmen waren uitgebracht, zodat laatstgenoemde was gekozen. De voorzitter feliciteert de heer De Wit Jr. met zijn verkiezing en bedankt de heer Volkers, die zich niet herkiesbaar had gesteld, voor het vele en belangrijke werk dat door hem gedurende een lange reeks van jaren als speler en in diverse functies was verricht. De contributies en bijdragen, alsmede het entreegeld, voor het ver enigingsjaar 1 juli 1971 tot en met 30 juni 1972, werden vastge steld conform de bedragen voor het verenigingsjaar 1970—1977 - Uiteraard bleef het Ajax-Nieuws ons officieël orgaan. In de redac tiecommissie kwam geen wijziging, zodat deze bleef bestaan uit de heren C.J.M. Bollen, M.J.W. Middendorp en J. van Praag. Van de Rondvraag werd gebruik gemaakt door de leden Koolhaas, Van Dijk, Boering, De Wit Sr., Fischer, Boerkoel en Vunderink. De gestelde vragen werden tot hun tevredenheid beantwoord. Vergadering van 17 februari 1972. Voorzitter Van Praag herdacht in zijn openingswoord de onlangs over leden ere-leden F.J. Couton en J. Roodenburgh. Na een woord van dank te hebben gebracht aan de niet herkozen leden H.H. Blomvliet en M. de Groot installeerde voorzitter Van Praag de nieuw gekozen leden N. Klok Jr. en Ir. J. Lambregts. De notulen van de vergadering van 26 augustus 1971 werden, na het aanbrengen van een kleine wijziging, goedgekeurd en vastgesteld. Bij enkele kandidaatstelling werden de heren W.F. Volkers en

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 21