- 5 - Commissaris betaald voetbal i J« Hordijk. Commissaris amateur voetbal s A. Kraan. In de jaarvergadering van de ledenraad van 26 augustus 1971 werden de aftredende bestuursleden H.G.A. Timman en A. Kraan bij enkele kandidaatstelling herkozen, zodat in de samenstelling van het be stuur geen wijziging kwam. Dit jaar is reglementair aan de beurt van aftreden voorzitter J. van Praag. Deze stelt zich herkiesbaar. Het was voor de bestuursleden een zwaar jaar omdat de commissaris betaald voetbal, de heer J. Hordijk, vanaf 12 augustus 1971 door een hartinfarct zeer langdurig en penningmeester H.G.A. Timman door een breukoperatie enige tijd waren uitgeschakeld. Gelukkig konden beide tegen het einde van het jaar hun functies weer hervatten. In het afgelopen verenigingsjaar werden de bestuursvergaderingen weer eenmaal in de veertien dagen op dinsdagavond gehouden. Op de overige dinsdagavonden en bijna op alle donderdagavonden waren de bestuursleden voor besprekingen aanwezig, tevens was er nog vrij veel telefonisch contact. Talloze besluiten werden genomen, waarvan ik er enige wil vermelden. a. het laten maken van een replica van de Europacup; b. verkoop van de flat St. Philipsland 57 te Amstelveen; huren van een gemeubileerde flat voor trainer S.Kovacs te Diemen; c. de houten doelen op het hoofdveld te doen vervangen door alumi- nium-doelen met ronde palen; d. opdracht werd verstrekt voor het aanleggen voor een noodstroom- installatie en voor werkzaamheden ter beveiliging van de hoog- spanningskasten van de lichtmasten; e. het aanleggen van een noodstroom-unit voor de geluidsinstallatie; f. het maken van nieuwe kassiershuisjes en het verplaatsen van de loophekken; g. vernieuwing van het toegangshek aan de Diemerzijde; h. aanleggen van een afwateringsriolering en asfaltering van de we gen op ons complex; i. de Administratielokalen geheel op te laten knappen en te voorzien van nieuwe vloerbedekking en het laten aanbrengen van een nieuwe en betere verlichting; j. in de Kassiersruimte en op de Administratie een alarminstallatie te laten aanleggen; k. met de N.V. Electrotechnische Industrie Van der Veer werd een contract gesloten voor de onderhoudswerken van onze electrische installatie 1. het laten aanbrengen van luxaflex in de scheidsrechterskamer en matglazen ruiten in de doucheruimten, tegen het hinderlijk in kijken van de jeugd; m. het laten opknappen van de E.H.B.O.-kamer; n. de houten kleedlokalen op het complex Voorland te doen vervangen door een stenen gebouw; o. herstel van het scoringsbord en het door Omega aanbrengen van een nieuwe klok; grondige restauratie van het hoofdveld door de N.V. Nederlandse Heide Maatschappij, onder meer het leggen van nieuwe drainage buizen; P

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1972 | | pagina 11