4 - Dit jaar zijn aan de beurt van aftreden de penningmeesterde heer H.G.A.Timman en de commissaris amateur voetbal, de heer A.Kraan, Beide heren stellen zich herkiesbaar. In het afgelopen verenigingsjaar kwam het bestuur traditie-getrouw ie dere dinsdagavond bijeen. Vrij regelmatig geschiedde dit ook op donder dagavond en een enkele keer op zaterdag- of zondagochtend. Daarnaast is er bijna dagelijks telefonisch contact. In totaal werden 24 officiële bestuursvergaderingen gehouden. De notulen van deze vergaderingen beslaan ongeveer 100 foliovellen tekst. Vanzelfsprekend werden er vele, waarvan sommige verstrekkende, besluiten genomen, waarvan ik er hier enige wil vermelden. a. De bouw van dames- en herentoiletten en urinoirs onder de beide staan tribunes 5 b. Het aanschaffen van een lichtinstallatie, wat mede gepaard gaat met het aanbrengen van verlichting op het complex, de tribunes, verbete ring van de verlichting op de voorvelden en op het Voorlandterrein enz.. Een en ander zal omstreeks 15 november gereed zijn? c. De bouw van nieuwe stenen kassiersloketten, uiteraard met verlichting op andere plaatsen dan ze nu staan en met hogere loketten? d. De aanschaf van een eigen bemalingsinstallatie met een electrische pomp. Het effect hiervan heeft u kunnen zien aan onze velden, die er beslist beter bijliggen dan vroeger? e. Van de aankoop van het landgoed "Jagtlust" werd afgezien, omdat de Burgemeester van Blaricum niet bereid was om de op het landgoed lig gende claim te wijzigen, waardoor wij er geen trainingscentrum van konden maken. Aangezien de belangstelling van de pers tegenwoordig zo groot is, dat het aantal bestaande persplaatsen niet meer toereikend is heeft het be stuur het plan om achter het gereserveerde gedeelte nog een 20-tal plaat sen voor de pers erbij te laten maken. Bovendien zullen alle persplaat sen van een lichtpunt worden voorzien. Bij de P.T.T. zal worden geïnfor meerd of er ook aansluitingen voor telefoontoestellen kunnen worden ge maakt. Nagegaan zal worden of het mogelijk is om voor de pers hier of daar enige telefooncellen te plaatsen en een perskamer te maken. Het bestuur overweegt ook om in de naaste toekomst iets te gaan doen aan de ingangen van het stadion aan de Middenweg, daar de hekken nodig moe ten worden opgeknapt of door iets anders moeten worden vervangen. De leden, die in het jaar 1970, 25, 40, 50 of 60 jaar lid van de vereni ging waren, werden door het bestuur op 7 november 1970 gehuldigd in een gezellige bijeenkomst in de bestuurskamer. De traditionele jaarlijkse instuif, ter gelegenheid van de jaarwisseling- werd op 9 januari 1971 in het Ajax-restaurant gehouden. Op 28 januari 1971 heeft er een bijeenkomst plaatsgevonden van het be stuur met alle commissieleden, waar de heren hun eventuele klachten en wensen ten berde brachten. Het beroep ingesteld door de Carl Zeiss Stiftung te Hildesheim werd 19 oktober 1970 behandeld door de derde kamer van het Gerechtshof te Amsterdam. Ajax en het O.S. werden in het ongelijk gesteld. Na overleg met het O.S. v/erd besloten tegen deze uitspraak in cassatie te gaan. Aan de KNVB is verzocht om door een arbitragecommissie het geschil te laten behandelen dat tussen de S.C. Assen en Ajax is ontstaan omtrent de

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 9