- 28 - het afgelopen contract. U zult wel gezien hebben dat ook aan het hek van de voorvelden reclame borden komen, terwijl de kap van de Reijnolds-tribune weer in trek komt. Door de activiteiten van de voorzitter is de opbrengst uit de reclame een welkome aanvulling bij de andere inkomsten. VERPACHTINGEN In de lopende pachtcontracten met de heer Perron en de firma Oord en Belmer kwam geen wijziging. Nog steeds ontvangt het bestuur vrij regelmatig klachten over het te vroeg neerleggen of doen neerleggen van de zitkussentjes. Aangezien het bestuur, indien het enigszins mogelijk is, deze service aan het publiek wil blijven bieden, doet het nogmaals een dringend beroep op de leden om pas kussentjes neer te leggen als men gaat zitten. De exploitatie van het restaurant is in het afgelopen jaar er niet be ter op geworden, nu er niet regelmatig een kok aanwezig is. De verzor ging en bediening tijdens de clubavonden is niet zo als deze kan en be hoort te zijn. De stoelen zijn van het begin af een mislukking geweest en zullen, indien dit mogelijk is, door beter zittende (liefst met arm leuningen) moeten worden vervangen. VERZEKERINGEN. De opstallen bleven in het afgelopen jaar nog ongewijzigd verzekerd voor een bedrag van 5*450.000,- met daarnaast voor opruimingskosten na een brand voor een bedrag van 100.000,-. De algehele inventaris is apart verzekerd voor 170.000,-. Na voltooiing van de lichtinstallatie, de vernieuwing van de kassiers huisjes zal het bestuur mijns inziens wel een nieuw taxatie-rapport vragen Bij Lloyd's werd een bedrijfsschadeverzekering gesloten voor de con tractspelers van de A-kern voor een bedrag van 4.200.000,-. Voor wettelijke aansprakelijkheid zijn wij gedekt voor: a. lichamelijke schade aan één persoon, ten hoogste 200.000,-; b. lichamelijke schade aan meerdere personen door één gebeurtenis, ten hoogste 2.000.000,-; c. zaakschade, toegebracht aan derden, ten hoogste 50.000,-. Hiernaast lopen nog verschillende andere verzekeringen, doch het zou mij te ver voeren, indien deze allemaal zouden worden vermeld. SLOTBESCHOUWING. Geachte Clubgenoten, ik ben hiermede gekomen tot de slotwoorden van mijn jaarverslag over het verenigingsjaar 1 juli 1970 tot en met 50 ju ni 1971. In het huishoudelijk reglement staat in artikel 20 onder meer voor de secretaris als verplichting: "Hij geeft bij het einde van elk vereni gingsjaar een algemeen overzicht van hetgeen is voorgevallen". Ik heb getracht aan deze verplichting te voldoen, aan u overlatende of u de mening bent toegedaan, dat aan het reglementair bepaalde is vol daan. Het zal wel zo zijn dat er leden zullen zijn, die van oordeel zijn dat dit of dat feit nog vermeld had moeten zijn, maar er zullen ook leden zijn, vooral op de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering omdat ze zo lang moeten luisteren bij het voorlezen, die het te uitgebreid vinden. De grote moeilijkheid voor mij, als samensteller, is ieder het zijne te geven, namelijk niet te weinig, maar ook niet te veel.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 57