- 27 - De concierge, de heer S.C. van Hoek heeft per 1 juli 1971 ontslag geno men. Op 15 juli 1971 trad de heer J.H.Holshuijsen als concierge hij ons in dienst. TRAINERS, MASSEUR EN MEDISCHE STAF. In het afgelopen verenigingsjaar waren hij ons in vaste dienst de trai ners M.J.H.Michels, J.J.Grijzenhout en B.Haarms en als part-timer de heer H.Buskermolen. De taken waren als volgt verdeelds M.J.H.Michels de A-selectie, J.J.Grijzenhout de B-selectie en assistent hij de training van de A-se lectie, B.Haarms de jeugd en H.Buskermolen de amateurs-senioren. Met de heren Grijzenhout, Haarms en Buskermolen werden nieuwe 2-jarige contracten gesloten. De enige maar zeer belangrijke wijziging is, dat de heer Michels zijn dienstverhand niet wilde verlengen, ondanks dat hem het managerschap werd aangeboden. Hieronder laat ik de behaalde resultaten volgen tijdens de periode, dat hij trainer/coach was; 1966, 1967» 1968 en 1970 Landskampioen5 1969 en 1971 Op de 2e plaats geëindigd; 1969 Finalist Europacup I5 1971 Winnaar finale Europacup I; 1967, 1970 en 1971 Winnaar KNYB-beker; 1970 Halve finale Jaarbeursbeker IJ ziet dat het een lijst is met geweldige resultaten, die moeilijk te evenaren, laat staan te verbeteren zal zijn. Het leven gaat echter verder en het voetballen ook en het bestuur is erin geslaagd een 2-jarig contract af te sluiten met de 50-jarige Roe meen, de heer S.Kovacs, waarvan de persoonlijke indruk zeer gunstig was, maar afgewacht zal moeten worden wat hij als trainer zal presteren. Hij heeft echter als trainer een goede staat van dienst. Laten wij het beste ervan hopen. De heer Salo Muller was en blijft in onze dienst als masseur en de heer Koppelaar verzorgde de looptraining. Het medisch-psycho-hygiënisch team bestond 1 juli 1970 uit de heren; J.H.M.Rolink, arts, Dr.R.H.Kriek, Dr.R.H.Zeven en Drs. DHGrunwald De heer H.J.Grootenboer trad ook het afgelopen jaar weer geheel be langeloos op als E.H.B.O.-er. Het bestuur besloot in zijn vergadering van 2 juli 1970 de samenwerking met Drs. Grunwald te verbreken. Dr.R.H.Zeven deelde bij brief van 18 september 1970 aan het bestuur mede, dat hij tot zijn spijt wegens drukke werkzaamheden niet meer mee kon gaan bij uitwedstrijden. Gezien zijn verhuizing van Leiderdorp naar Te- teringen (N.B.) waardoor de afstand naar Amsterdam veel groter is gewor den en zijn drukkere werkzaamheden, zal zijn medewerking bij de thuis wedstrijden in de (naaste) toekomst wel worden beëindigd. De heren van ons medisch team slaagden ook dit jaar er weer uitstekend in om de contractspelers medisch bezien in goede conditie te krijgen en te houden, wat gelet op het groot aantal wedstrijden, Y/aaronder zeer veel belangrijke, geen sinecure was. Geblesseerde spelers vjisten zij in korte tijd y/eer fit in het veld te brengen. Mijne Heren, namens het bestuur, hulde en dank voor het prachtige Y/erk dat door u v;erd verricht. RECLAME Onze voorzitter zag kans om met de N.V.Reclame Bureau Holland een nieuvf 5-jarig contract af te sluiten tegen een aanmerkelijk hoger bedrag dan

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 55