- 26 - Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 10 september 1970. Voorzitter Van Praag heet iedereen om kwart over acht van harte welkom, in 't bijzonder ere-voorzitter Koolhaas. De heer Hordijk kan de verga dering niet bijwonen, omdat zijn aanwezigheid in het belang van Ajax elders gewenst was. In zijn openingswoord heeft hij weinig te zeggen, omdat de heren Westrik en Timman hun prachtige verslagen zullen voorlezen. Hij feli citeert de honkballers met het door het 1e negental behaalde kampioen schap en hij hoopt dat zij de promotiewedstrijden zullen winnen. Hierna huldigt hij de kampioenselftallen, waarbij tot zijn spijt geen amateur-senioren-elftal bij is, maar alleen 7 junioren-elftallen. Hij zegt vervolgens dat de keuze-commissie amateur-senioren-voetbal het volgend seizoen zal worden versterkt met de heer G.Fischer, dat de 2 bestuursleden, die aftredend waren, de heren Westrik en Hordijk, in de 14 dagen geleden gehouden jaarvergadering van de ledenraad bij acclama tie waren herkozen. Ingekomen stukken waren er niet. De notulen van de vergadering van 11 september 1969 werden na voorlezing,zonder wijziging, door de voorzitter gearresteerd. De voorzitter herdenkt met 1 minuut stilte de leden, die ons in het afgelopen jaar door de dood ontvielen. De aftredende leden van de ledenraad werden, bij gebrek aan tegenkandi daten, zonder dat er een stemming nodig was, herkozen verklaard. Voor de heer E. van Wijngaarden, die zich niet herkiesbaar had gesteld, werd de heer J.Neefjes gekozen. De heer Geudeker zei dat hij zeer teleurgesteld was dat geen jonge le den kandidaat waren gesteld. De jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester verwierven een luid applaus. De voorzitter van de Financiële Commissie, de heer Volkers, las voor, dat de commissie aan de ledenraad had geadviseerd om volledige décharge te verlenen aan de penningmeester en de overige bestuursleden voor het gevoerde financiële beheer en beleid in het afgelopen jaar, die vervol gens door de ledenraad werd verleend. Bij de rondvraag vroegen het woord de leden Boering, De Wit Jr. en Pil. Laatstgenoemde klaagde over de te lage loketten in de kassiershuisjes. Rest mij te vermelden, dat de vergadering werd bezocht door $2 leden, waaronder 51 stemgerechtigde leden waren. PERSOHEEL In het administratief personeel kwam geen wijziging, zodat dit nog steeds bestaat uit de heren N.Dalmulder, P.Hoefman en A.Smolders. De heer W.F.C.Bruijnesteijn, ere-lid van onze vereniging, was ook dit jaar weer iedere middag en vaak hele dagen op kantoor aanwezig om de helpende hand te bieden, daar het in verband met de vele Europacup wedstrijden dit jaar bijzonder druk was op de administratie. Wim, na mens het bestuur van harte dank. Het terreinpersoneel bestond ook het afgelopen jaar weer uit de heren H.Angel (voorman), P.C.Bosman en D.Hoefman. Voor de heer Angel was het een slecht jaar, want eerst moest hij van 29 januari tot en met 25 fe bruari 1971 thuis blijven tengevolge van een ernstige bronchitis en op 3 juni 1971 brak hij zijn arm en op het moment dat ik dit schrijf heeft hij zijn werkzaamheden nog niet kunnen hervatten. Ondanks deze handicap zagen de heren Bosman en Hoefman kans om de ter reinen grondig op te knappen5 zij liggen er zelfs beter bij dan voor gaande jaren, misschien mede het gevolg van de aanschaf van een eigen bemalingsinstallatie met electrische pomp. De heer R.Huberts, chef buitendienst van de Gemeentelijke Inspectie voor de Lichamelijke Opvoeding stond onze terreinknechten veer met raad en daad terzijde, waarvoor dank namens het bestuur.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 53