- 25 - cijfers gewonnen, zodat het gestelde doel, promotie naar de hoofdklas se, werd bereikt. Met het 1e negental kampioen en het 2e negental op de 2e plaats kon men gerust van een bijzonder goed geslaagd seizoen spreken. Ter afsluiting van het seizoen werd op zaterdagavond 24 oktober 1970 een gezellige dansavond gehouden in het Ajax-Restaurant en werden door de heer Bremer de door het bestuur beschikbaar gestelde kampioensme dailles uitgereikt. De feestvreugde werd getemperd door de mededeling van de heren Bremer en Neefjes, dat zij zich voor het volgende honkbalseizoen niet meer herkiesbaar stelden voor het vervullen van een functie in de honkbal- afdeling. Een woord van dank aan beide voor het vele werk dat zij ge durende tal van jaren voor Ajax' honkbal hebben verricht. De honkballers bleven niet bij de pakken neerzitten en in een op 14 ja nuari 1971 druk bezochte vergadering werd het volgende nieuwe bestuur gekozens Van het Reisbureau Mondial N.V. (de heer J.C,Muller) werd een grote gift ontvangen voor de aankoop van materiaal, terwijl het nieuvre be stuur kans zag de firma Ryerson te bewegen om als sponser van de honk balafdeling op te treden. Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de honkbalafdeling werd op zaterdagavond 17 april 1971 een goed geslaagde feestavond gehouden in het Ajax-Restaurantwaar ook een van de oprichters van de honkbal afdeling, het ere-lid J.Roodenburgh, aanwezig was. De heer Oosterhof bood namens het bestuur van de KNBSB "De Gouden Bal" aan. Het bestuur had op verzoek van de honkbalafdeling een bespreking met het rayonbestuur van de KNBSB in verband met de gerezen terreinmoeilijk heden. Dank zij deze interventie kon het 1e negental ook dit seizoen haar thuiswedstrijden weer spelen op het Gemeentelijk honkbalveld, waar op 0W0 ook haar wedstrijden speelt. De resultaten van het 1e negental zijn tot op heden in de lopende com petitie niet daverend te noemen en zullen alle krachten moeten worden ingespannen om ook het volgend seizoen in de hoofdklasse te kunnen uit komen. Het 2e negental staat momenteel op een na de onderste plaats. VERGADERINGEN In het afgelopen verenigingsjaar werden de volgende vergaderingen ge houdens Onder het hoofd Ledenraad heb ik reeds uittreksels gegeven van de drie vergaderingen van de ledenraad, zodat ik hieronder alleen nog maar laat volgen een kort verslag van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. A.Visser W.Niepoth, W.Prins P.Hendriks en E.Klokkers voorzitter; secretaris; p enningme ester leden. 27 augustus 1970 Jaarvergadering van de Ledenraad; 10 september 1970 Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering; 10 november 1970 Vergadering van de Ledenraad, 1 april 1970 Vergadering van de Ledenraad.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 51