j leden - 24 - CONTRoLE-COMMISSIE In het afgelopen verenigingsjaar bestond deze commissie uit de volgende leden; Be commissie leed in de loop van het jaar een zwaar verlies door het overlijden van de heer A.H.A.Nolte op 17 maart 1971. Be heer C.Beegen bleek bereid om, als het nodig was, zo nu en dan bij te springen. Voorzitter en secretaris van de commissie waren de heren W.Meester en C.J.A.Bieshaar. Be heer C. van Bekken was belast met het aanvragen en verdelen van toegangskaarten voor de commissieleden bij uitwedstrijden, belangrijke competitie- en Europacupwedstrijden. Be penningmeester had weer een grote steun aan deze commissie, omdat bij elke toegang tot de tribune toezicht Y/erd gehouden of iedereen die door de suppoost werd doorgelaten wel in het bezit was van een geldig toegangsbewijs voor de betrokken tribune. Bovendien oefenden de heren controle uit op parkeerkaarten en zorgden ervoor dat de auto's goed werden geparkeerd. Be heren waren bij iedere thuiswedstrijd vroegtijdig in het stadion aan wezig en werd in de bestuurskamer onder het genot van een kopje kof fie een indelingsplan gemaakt. Zij bleven zolang op hun post, dat de wedstrijd reeds was aangevangen, wanneer zij naar hun plaatsen gingen. Het bestuur ontving van hen nog weieens klachten, dat niet alle leden hun volle medewerking verleenden, door geen gevolg te geven aan de van de commissie ontvangen aanwijzingen. Vanaf deze plaats daarom nogmaals een dringend beroep op alle leden om de aanwijzingen, gegeven door de leden van de contröle-commissie en de suppoosten, te willen opvolgen. Be penningmeester zal in zijn jaarverslag wel aandacht besteden aan de ze commissie, maar ook vanaf deze plaats namens het bestuur een woord van dank aan de heren voor de wijze waarop zij hun vaak ondankbare taak ten uitvoer brengen. AANVERWANTE TAKKEN VAN SPORT (HONKBAL). Op 1 juli 1970 bestond het bestuur van de honkbalafdeling uit de ledens Het bestuurslid, de heer A.Kraan, trad voor de honkbalafdeling als con tactman op bij het bestuur. Ondanks de grote teleurstelling van het voorgaande seizoen, omdat het 1e honkbalnegental faalde in de promotiewedstrijden tegen Terrasvogels en daardoor de promotie naar de hoofdklasse niet doorging, werd aan het nieuwe seizoen met frisse moed begonnen. Het kampioenschap werd wederom behaald, nu met 1 punt voorsprong op Nep- tunus en de 2 promotiewedstrijden tegen A.B.O. werden met overtuigende A.Alleman; F.Bastiaans 5 C.J.A.Bieshaar; F. de Breet; C. van Bekken; J.Buijn; J.van Ginkel; H.Hessels; W.H.Koek; JJ.Ledegang; W.Meester A.H.A.Nolte; F.U. van Osch; L.Slosser N.Snijder; Ph.v.d.Stam; M.A.C.Theunissen; C. van Wijngaarden en J.E. van Wijngaarden. M.Bremer, voorzitter; F.Hendriks, secretaris; J.Neefjes, penningmeester W.Prins en W.Niepoth

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 49