- 23 - Het maken van toiletten en urinoirs onder de beide staantribunes Het verbeteren van de riolering en het opmetselen van de putten5 Het opknappen van de kantine op Voorland enz. hadden de heren de handen vol met de contróle op deze werkzaamheden. He commissie leed een zwaar verlies door het vrij plotseling overlijden van de heer G.J.Camphuijsen. Op verzoek van het bestuur T/as de heer C.van Hekken bereid de openge vallen plaats in te nemen, waarvoor dank. In verband met het aanleggen van een lichtinstallatie, waarvoor ook ve le neven-werkzaamheden ontstaan en de vernieuwing van de kassiersloket ten was er direct voldoende werk aan de winkel voor de heer Van Bekken. Ook deze heren verdienen een woord van dank voor het vele werk door hen verricht REBACTIE-COMMISSIE. Op 1 juli 1970 bestond deze commissie uit de heren; C.J.M.Bollen^ M.J.W.Middendorp en J.H.Y/estrik. Laatstgenoemde had de wens kenbaar gemaakt om zijn plaats te Trillen af staan aan de heer Van Praag. In de jaarvergadering van de ledenraad van 27 augustus 1970 werd de com missie daarom als volgt samengesteld: C.J.M.Bollen; M.J.W.Middendorp en J. van Praag. Als vaste medewerker werd hieraan toegevoegd de heer T.Middendorp Jr., terwijl de advertentie-exploitatie wordt verzorgd door de heer Gosewehr. In het afgelopen verenigingsjaar verschenen er 8 nummers, zodat de ge plande 10 nummers niet werden gehaald. Begin juli, in het nieuwe vereni gingsjaar, verscheen een extra (foto-)nummer in -verband met het behalen van de Europacup. Het clubnieuws werd in een nieuw jasje gestoken, dat het wel goed doet, maar het is wel jammer dat men daardoor niet direct kan zien wanneer het betrokken blad is uitgekomen. Hit wordt trouwens ook niet meer in het nummer zelf vermeld, daar volstaan wordt met Seizoen..Nr. Be proef om abonnementen beschikbaar te stellen voor niet-leden is geen (geweldig) succes geworden. Be inhoud en de uitvoering van het clubnieuws kan een vergelijking met andere clubbladen met glans doorstaan. Namens het bestuur een woord van dank aan de redactie-leden, met inbegrip van de heer Middendorp Jr. voor zijn vele interviews, en de heren Van Steenbergen voor de keurige ver zorging van inhoud en uiterlijk. ENQÏÏêTE-COMMISSIE Beze commissie, die reglementair bestaat uit de secretaris van de vere niging, de heer J.H.Westrik, de secretaris van de keuze-commissie-ama teur-senioren-voetbal de heer W.F.Schoevaart, en de secretaris van de Jeugdcommissie, de heer B.J.Boering, kwam in het afgelopen verenigings jaar niet bijeen. Be heer Schoevaart is ten nauwste betrokken bij de selectie van nieuwe senioren-leden en de heer Boering bij de jeugdleden. Het aannemen van ondersteunende leden is een uitzondering en blijft in ieder geval beperkt tot vrienden en/of kennissen van leden en dit vrordt een voldoende waarborg geacht, zodat ballotage achterwege kon blijven.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 47