- 22 - verder heeft voortgezet en T/elk bedrag door de werkzaamheid van de drie heren in de kas is gevloeid. Mijne Heren, namens het bestuur hartelijk dank voor uw bemoeienissen. C LÏÏBAV OHDEH-C OMMIS SIE In de samenstelling van de commissie kwam geen wijziging, zodat deze ook dit jaar weer bestond uit de herens C.J. la Fleur, voorzitter? F. Louwaard; K.W. van Mourik en KW.vd.Toorren Door het bestuur was de secretaris, de heer J.H.Westrik, als gedelegeer de aan de commissie toegevoegd. Wegens vrij langdurige ziekte van de heer Van der Toorren werd zijn plaats tijdelijk waargenomen door de heer C.W.F.Timman. Gelukkig is de heer Van der Toorren thans weer hersteld. De commissie organiseerde ook dit jaar weer een biljartcompetitie in verschillende klassen. Voor een klaverjascompetitie bestond geen vol doende belangstelling. De commissie organiseerde op 11 oktober 1970 de jaarlijkse visdag, die zeer geslaagd genoemd kan worden. Ha terugkomst werden door de heren hun dames opgehaald voor een borreluurtje aan de bar en een etentje aan keurig met kaarsen en bloemen versierde tafels in het Ajax-Restaurant Tijdens het eten werd een groot aantal prachtige prijzen uitgereikt en trad "Tante Leen" op, begeleid door Harry de Groot. De jaarlijkse Kienavond werd gehouden op dinsdagavond 22 december in de sportzaal van het Ajax-Stadion. Ook ditmaal was er weer de gebruikelijke grote belangstelling. De commissie had gezorgd voor een schat van onge veer 200 prijzen, die waren gegeven door gulle gevers en door de commis sieleden artistiek op een lange tafel waren opgesteld. De commissieleden met hun dames hadden veel werk ervan gemaakt -en mijns inziens waren ze daar ook in geslaagd- om de ongezellige zaal een feestelijk aanzien te geven Op Goede Vrijdag was de gebruikelijke eieravond, waarbij de dames ook aanwezig waren. Haast het sjoelbakken en vlotbruggen waren er verschil lende dames, die deelnamen aan het klaverjassen en wel zo goed, dat de hoofdprijzen naar de dames gingen. De commissie had voor de sluitingsavond op 11 juni 1970 wederom de dames uitgenodigd en er voor gezorgd dat de Europacup in volle glorie aanwezig was. Door vele leden werden foto's gemaakt. Deze keer had de commissie het gezocht in een dansavondje, dat met zeer gemengde gevoelens werd ontvangen. Al met al werden er veel activiteiten georganiseerd om de onderlinge band te verstevigen, waarvoor namens het bestuur een woord van dank zeer zeker op zijn plaats is. TERRSIH- EH 0HDERH0ÏÏDSCOMMISSIE. Deze commissie bestond het afgelopen jaar weer uit de herens G.J.Camphuysen; F.J.v.d.Meijden; JW. vd .Mei j den J.Roodenburgh en H.G.A.Timman. Zoals de laatste jaren reeds gebruikelijk was, vormden de heren G.J.Camphuijsen en H.G.A.Timman een werkcommissie. In verband mets Het afmaken van de uitbreiding van de tribunes;

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 45