- 21 - Namens het "bestuur een "bijzonder woord van dank aan de heren C.C.Kam- lag, W.P.Deegen, B.Haarms, J.H.Helman en B.Tak voor hun training en goede hegeleiding van de pupillen en de pups. De jeugdcommissie zal voor het seizoen 1971-1972 als volgt zijn samen gesteld? Junioren A. JC.Fleijsmans J.H.Helman en C.A.v.d.Wal Junioren B. AGHvGenderen 5 G.M.Holsheimer en F.W.Ronday Pupillens Pups s C.C.Kamlag; W.P.Deegen. Junioren C. D. de Groot CC.Kamlagj N.Klok en B.Tak. De heer D.J.Boering zal wederom als secretaris van de commissie optre den. FINANCIëLE COMMISSIE. De commissie "bestond op 1 juli 1970 uit de heren? J. de Boer Sr.5 J.A.Bouwens en W.F.Volkers In de jaarvergadering van de ledenraad van 27 augustus 1970 werd het aftredende lid, de heer J. de Boer Sr., hij acclamatie herkozen, zodat in de samenstelling geen wijziging kwam. De heer W.F.Volkers was ook in het afgelopen jaar weer voorzitter van de commissie. Dit jaar is de heer W.F.Volkers aan de heurt van aftreden en deze heeft medegedeeld, dat hij zich niet herkiesbaar stelt. Op 20 augustus 1970 hadden de leden van de commissie een uitvoerige be spreking met het dagelijks bestuur en onze accountant, de heer P.G.J. Splint, betreffende de jaarstukken over het boekjaar 1969-1970. In de jaarvergadering van 27 augustus adviseerde de commissie om de penningmeester en de overige bestuursleden volledige décharge te verle nen voor het gevoerde financiële beheer en beleid over het boekjaar 1969-1970. Dit advies werd door de ledenraad opgevolgd. De samenwerking tussen het bestuur en de commissie liet niets te wensen over. De heren bezochten de bestuursvergaderingen van 14 juli en 17 de cember 1970 en 4 mei 1971» waarin beslissingen op financieel gebied moesten worden genomen. De heren woonden ook één van de besprekingen bij die het dagelijks be stuur had met de heer Coster inzake de afsluiting van een nieuw contract voor Johan Cruijff. De penningmeester hield bovendien regelmatig telefonisch contact met de voorzitter van de commissie, de heer W.F.Volkers Namens het bestuur een woord van bijzondere dank voor de heren van deze commissie, voor de prettige samenwerking en voor het vele belangrijke werk door hen verricht. TOTO-COMMISSIE. De heren F.Kubin, F.C.Molema en L.P.Schappert waren op verzoek van de penningmeester bereid om gezamenlijk wederom de Toto-commissie te vor men. In de bijeenkomst van het bestuur met alle commissieleden op 28 januari 1971 deelde de heren mede, dat de opbrengst ten opzichte van het voor gaande jaar een daling te zien gaf. Uit het verslag van de penningmeester zal blijken of deze daling zich

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 43