- 20 - Jeugddagens 19 oktober 1970 20 oktober 1970 21 oktober 1970 22 oktober 1970 28 december 1970 29 december 1970 Be junioren A 1 brachten op 20 januari 1971 tom jaarlijkse bezoek aan het bowling-centrum van de heer Kamlag. Instuifdagens woensdag 21 april jongens van 8-10 jaar$ zaterdag 24 april jongens van 12-18 jaar en woensdag 28 april jongens van 10-12 jaar. Op zaterdag 28 november 1970 bracht Sint-Nicolaas en zijn trouwe Zwarte Piet in het Ajax-Restaurant een bezoek aan onze jeugd van 8-12 jaar. Sint-Nicolaas verraste de jeugd doordat hij de film "Retour - Madrid" van Bert Haanstra had medegebracht. De jeugd kreeg behalve chocolade melk, letters en snoep, nog een aardig boekje over de spelregels met illustraties van Dik Bruijnesteijn. De heer Barvelink zorgde er als van ouds voor dat iedere zondagochtend de geheel bijgewerkte standen opgehangen waren in de kantine op Voor land, waarvoor onze hartelijke dank. Het eindresultaat van de inspanningen van de Jeugdcommissie waren 4 kam pioenselftallen, deze keer voor Ajax wat minder dan andere jaren. Namens het bestuur een bijzonder woord van dank aan alle commissieleden voor het vele vrerk verricht in het belang van de Ajax-jeugd. De heren B.Bakker en T.van Donkelaar kannen helaas door wijziging in hun werkzaamheden, het komende seizoen geen deel meer uitmaken van de Jeugdcommissie. Vanaf deze plaats voor de heren een extra woord van dank. pups junioren C 1 pupillen junioren C 2 pupillen junioren B. PUPILLEN, PUPS In het afgelopen seizoen namen wederom 4 pupillen-elftallen aan de com petitie deel. De training was zoals gewoonlijk weer toevertrouwd aan de heer Kamlag, die voor de begeleiding van de elftallen steun kreeg van de heren Helman en Tak. De pupillen 2, 5 en 4 namen op vrijdag 30 april (Koninginnedag) deel aan het Pupillen-Polio-Tournooi. Zaterdag 1 mei speelde de pupillen A 1 in het tournooi om de "Van Wag- tendonkbeker" (kampioenschap van Amsterdam). Het elftal slaagde er niet in zich voor de finale te kwalificeren. Van de heer C.C.Tepaske werd een bedrag ad 1500,- ontvangen, te beste den voor de pupillen. Het ligt in de bedoeling het komende seizoen voor dit bedrag een A- en B-pupillen tournooi op onze velden te organiseren. Ook vanaf deze plaats hiervoor nog een woord van dank. De pups (8 - 10 jaar) hebben zich in het afgelopen seizoen flink geweerd door van 38 gespeelde wedstrijden er 37 "te winnen en 1 gelijk te spelen, gescoorde doelpunten 150 voor en 4 tegen. Op 20 mei werd deelgenomen aan een tournooi van Lijnden te Badhoevedorp, de 1e prijs was hun deel. Op de laatste trainingsdag in 1970 werden alle pups vergast op oliebol len en hete chocolade. Namens de jongens werden de heren Bob Haarms en Wil Deegen bedankt door de heer B.Tak. Een leuke ochtend bij de heer Kamlag in het bowling-centrum, waarbij ook de ouders aanwezig waren, sloot de eerste helft van de competitie af Tot slot behaalden op 6 juni de pupillen A 1 en 2 de 1e prijs in het door de vereniging C.V.V. te Rotterdam georganiseerde tournooi.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1971 | | pagina 41