24 VERZEKERINGEN De opstallen bleven ongewijzigd verzekerd voor een bedrag van 5«450.000,- met daarnaast voor opruimingskosten na een brand voor een bedrag van 100.000,-. De algehele inventaris is apart verzekerd voor 170.000,-. Na de voltooiing van de werkzaamheden aan de tribunes zal het bestuur bezien of het gewenst is om een nieuw taxatie-rapport aan te vragen. Na overleg met de financiële commissie werd voor de 5 bestuursleden en de administrateur per 1 juli 1970 een verzekering afgesloten tegen over lijden door ongeval of blijvende algehele invaliditeit. Voor wettelijke aansprakelijkheid zijn wij gedekt voor; a. lichamelijke schade aan één persoon, ten hoogste f 200.000,-| b. lichamelijke schade aan meerdere personen door één gebeurtenis, ten hoogste 2.000.000,-5 c. zaakschade, toegebracht aan derden, ten hoogste 50.000,-. Nog talrijke andere verzekeringen zijn lopende, maar het zou mij te ver voeren om deze hier alle te vermelden. SLOTBESCHOUWING. Geachte Clubgenoten, ik ben hiermede gekomen tot de slotwoorden van mijn jaarverslag over het verenigingsjaar 1 juli 1969 tot en met 50 juni 1970. Ik heb naar beste weten en kunnen getracht de Ajax-geschiedenis over dat jaar te boekstaven, aan u overlatende of u meent dat ik daarin ben ge slaagd. Ik ben er mij reeds bij voorbaat van bewust dat er onder u zullen zijn die menen dat sommige punten nog vermeld hadden moeten zijn, maar tevens dat er leden zullen zijn die het verslag te uitgebreid vinden. Een juiste middenweg tussen deze partijen te vinden is uitermate moei lijk voor de schrijver van het jaarverslag. Voor het geval dat ik vergeten mocht zijn één of meerdere personen te bedanken voor aan Ajax bewezen diensten, wil ik vanaf deze plaats namens het bestuur, hun dank betuigen, erop vertrouwende dat zij zo nodig ook het lopende jaar weer bereid zullen zijn om hun krachten voor Ajax be schikbaar te stellen. Ik wil gaarne mijn mede-bestuursleden en het personeel bedanken voor hun steun en medewerking, die ik het afgelopen jaar van hen mocht ontvangen. De zieken wens ik een spoedige beterschap. Wanneer het bestuur weer op uw aller steun kan rekenen, dan kunnen wij het lopende seizoen weer met veel vertrouwen tegemoet zien. Ik dank u voor uw aandacht. AMSTERDAM, 1 - 25 juli 1970 De secretaris J.H. Westrik.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 49