- 23 - Ons ere-lid, de heer W.F.C. Bruijnesteijn, was weer iedere dag op het kantoor aanwezig om de helpende hand te "bieden. Een geste, die door het "bestuur op hoge prijs wordt gesteld en waarvoor een woord van dank op deze plaats zeer zeker niet mag achterblijven. De terreinknecht P. Hazendonk nam in september 1969 ontslag. Op 1 novem ber werd de heer D. Hoefman als assistent-terreinknecht in dienst geno men. De heren H. Angel (voorman) en P.O. Bosman bleven ons trouw, even als de concierge S.C. van Hoek en de werkster, Mevr. N.W. Ooms. De heer R. Huberts, Chef buitendienst van de Gemeentelijke Inspectie voor de Lichamelijke Opvoeding stond ons weer met zijn nuttige adviezen terzijde. De heer H. Angel herdacht op 18 mei 1970 dat het 25 jaar geleden was, dat hij bij Ajax in dienst trad. Voor de aanvang van de wedstrijd tegen S.V.V. werd hij in de bestuurska mer door voorzitter Van Praag en trainer Michels toegesproken. Zij deden hun woorden vergezeld gaan van geschenken namens het bestuur, de trainers het personeel en de contractspelers. De 4 huisjes op ons complex zijn allen bewoond, respectievelijk door de families Lens, Hoefman, Bosman en concierge Van Hoek. TRAINERS, MASSEUR en MEDISCHE STAP. In het afgelopen verenigingsjaar waren onze trainers de heren M.J.H. Mi chels, J.J. Grijzenhout, B. Haarms en H. Buskermolen. Laatstgenoemde was als part-timer in onze dienst, de overige heren in volledige dienst. De taakverdeling was als volgt A-selectie Michels, B-selectie J.J. Grij zenhout, amateurs-senioren H. Buskermolen en B. Haarms had de jeugd onder zijn hoede. In het lopende verenigingsjaar zijn de 4 genoemde heren wederom met de training belast. De heer Salo Muller was en blijft uiteraard onze masseur. Het medisch-psycho-hygiënisch team bestond op 1 juli 1969 uit de heren? J.H.M. Rolink, arts, Dr. R.H. Kriek, Dr. R.M. Zeven en Drs. D.H. Grunwald De heer H.J. Grootenboer trad ook in het afgelopen jaar weer geheel be langeloos op als E.H.B.O.-er. Het team stond onder leiding van J.H.M. Rolink. Het bestuur besloot in zijn vergadering van 2 juli 1970 de samenwerking met Drs. Grunwald te verbreken. Getracht zal worden een andere psycholoog aan te trekken. De heren van ons medisch team slaagden ook dit jaar er weer voortreffelijk in om de contractspelers, medisch bezien, in goede conditie te brengen en te houden, alsmede om de geblesseerde spelers weer in korte tijd fit te krijgen. Mijne Heren, namens het bestuur, bijzonder veel dank voor al uw medische zorgen. RECLAME. Onze voorzitter zorgde op de van hem bekende wijze er weer voor, dat de penningmeester niet te klagen had over de reclame-opbrengsten. Hij slaagde erin om met het Reclamebureau Holland een nieuw 5-ja*"ig con tract af te sluiten op een veel hoger bedrag. VERPACHTINGEN In de lopende pachtcontracten met de heer Perron en de firma Oord en Belmer kwam geen wijziging.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 47