- 22 - Het 2e negental staat ongeveer in het midden van de ranglijst en zal zich dus wel v/eten te handhaven in de reserve 1e klasse. Hoewel nu nog geen jeugdteam in de competitie speelt, wordt er wel met ca. 12 junioren getraind om zo het volgend seizoen met een goed jeugdteam aan de competitie deel te nemen. VERGAPERIKGEN. In het afgelopen verenigingsjaar werden alleen de reglementair voorgeschre ven vergaderingen gehouden, te wetens 28 augustus 1969 Jaarvergadering van de ledenraad,3 11 september 1969 Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering? 26 februari 1970 Vergadering van de ledenraad. In het hiervoor opgenomen verslag van de werkzaamheid van de ledenraad heb ik reeds korte uittreksels opgenomen van de beide vergaderingen van de le denraad, zodat ik thans volsta met een beknopt verslag van de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 11 september 1969- Na een kort openingswoord van voorzitter Van Praag, huldigt deze de kam pioenselftallen. De ingekomen stukken betroffen bericht van verhindering van de leden C.H. Geudeker en A. de Wit Jr. De notulen van de jaarvergadering van 5 september 1968 worden ongewijzigd goedgekeurd en door de voorzitter gearresteerd, onder dankzegging aan de secretaris voor de samenstelling. De verkiezing voor de ledenraad hadden een vlot verloop. Gekozen werden de heren; A. Boerkoel, J.A. Bouwens, P. Dukker, G. Fischer, C.H. Geudeker, M.J.W. Middendorp, H.A. Smit, A. de Wit Jr. en E. van Wijngaarden. Laatst genoemde zei dat hij geacht wenste te worden, gekozen te zijn in de vaca ture van v/ijlen P. van Reenen, zodat hij in 1970 weer zou aftreden. Voorzitter Van Praag richt woorden van dank tot de niet herkozen heer G. Jurgens voor hetgeen hij als lid van de ledenraad in het belang van Ajax heeft verricht. Hij feliciteert de herkozen leden en de nieuw geko zen leden, de heren M.J.W. Middendorp en H.A. Smit. Hij hoopt ook het ko mende jaar weer op een prettige samenwerking met de ledenraad. De jaarverslagen van de secretaris en de penningmeester kregen na voorle zing veel applaus en niemand had behoefte aan het stellen van vragen. De voorzitter bedankt beide heren voor het vele werk, dat zij in het afgelo pen jaar weer voor Ajax hebben gedaan. De voorzitter van de Financiële Commissie, de heer 17.F. Volkers, leest het rapport voor dat de commissie aan de ledenraad heeft uitgebracht in de vergadering van 28 augustus 1969» Hij deelt mede, dat in deze vergadering, op voorstel van de commissie, aan de penningmeester en de overige bestuurs leden volledige décharge is verleend ten aanzien van het gevoerde financië le beheer en beleid in het afgelopen verenigingsjaar De leden M.J. Koolhaas, J, Bartelsman en W. Meester voeren bij de rond vraag het woord, waarbij laatstgenoemde een beroep op alle leden doet om loyale medewerking' te verlenen aan de Contröle-Commissie Tot besluit zegt voorzitter Van Praag dat het bestuur, gezien de tot op heden behaalde resultaten, het lopende verenigingsjaar met optimisme te gemoet ziet. Hij bedankt de aanwezigen voor hun komst, voor de prettige sfeer waarin de vergadering werd gehouden en wenst iedereen een wel thuis. PERSONEEL. In het administratief personeel kwam geen wijziging, zodat het nog be staat uit de heren N. Dalmulder, P. Hoefman en H.A. Smolders.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 45