- 20 - mens het "bestuur, een spoedige "beterschap toegewenst. Tot slot een woord van dank, namens het "bestuur, voor de prachtige wijze waarop de commissie er voor zorg draagt dat de Ajacieden iedere vrijdag avond gezellig in hun eigen clubgebouw kunnen doorbrengen. TERREIN- EN ONDERHOUDSCOMMISSIB. De herens G.J. Camphuijsen, F.J. v.d. Heijden, J.W. v.d. Meijden, J. Roo- denburgh en H-G.A. Timman vormden dit jaar weer de Terrein- en Onderhouds- commissie. De heren G.J. Camphuijsen en H.G.A. Timman hadden zitting in een werkcom- missie, dat wil niet zeggen dat de andere heren niets deden. De heren hadden het niet zo druk als het voorgaande jaar, maar hielden terdege toezicht dat onze opstallen in goede staat bleven. Uiteraard hielden ze ook toezicht op de verbouwing van de tribunes. Ook deze heren, namens het bestuur, bedankt voor het werk door hen ver richt en voor hun adviezen. REDACTIE-COMMISSIE In de jaarvergadering van de ledenraad werden de heren C.J.M. Bollen, M.J.W. Middendorp en J.H. Westrik bij acclamatie herkozen, zodat ook in deze commissie geen wijziging kwam. Ingevolge het bepaalde in artikel 3 van het huishoudelijk reglement dient 1 van de 3 redactieleden een bestuurslid te zijn. Tot op heden was dit de secretaris. In onderling overleg zal deze zijn plaats beschikbaar stellen aan voorzitter Van Praag. De heren Bollen en Middendoi"p stellen zich herkiesbaar. Door verschillende omstandigheden verschenen in het afgelopen vereni gingsjaar slechts 8 nummers, omvattende 168 bladzijden. Het bestuur heeft besloten om met ingang van het volgende seizoen het mogelijk te maken, dat buitenstaanders een abonnement kunnen nemen op het Ajax-NieuwsDe bedoeling is dat dan tenminste 10 nummers op regelmatige tijdstippen zul len verschijnen, elk van. een omvang van 20 of 24 bladzijden, waarvan on geveer 4 bladzijden met advertenties. Zonder een van de andere heren te kort te doen kan ik hier gerust ver melden dat de heer Middendorp het leeuwenaandeel van het werk voor zijn rekening heeft genomen en dat zijn zoon een zeer goede medewerker bleek te zijn. Namens het bestuur ook de leden van de Redactie-commissie bedankt voor de geleverde prestaties. In dit dankwoord wil ik mede betrekken de heren Van Steenbergen Sr. en Jr. en hun med.ewerkers voor de keurige wijze waarop ze het Ajax-Nieuws en Rood-Wit-Thuis altijd verzorgen. De heer W. van Steenbergen Sr. wil ik vanaf deze plaats ook de dank van het bestuur betuigen, dat hij bij onze thuiswedstrijden belangeloos als speaker optreedt. ENQUÊTE-COMMISSIE. Overeenkomstig het bepaalde in artikel 33 van het huishoudelijk reglement bestaat deze commissie uit de secretaris van de vereniging, de secretaris van de keuze-commissie amateur-senioren-voetbal en de secretaris van de jeugdcommissie, zodat de heren J.H. Westrik, W.F. Schoevaart en D.J. Boe ring deel uitmaakten van de commissie. Omdat de heer Schoevaart ten nauwste betrokken is bij de selectie van nieuwe amateur-senioren-leden en de heer Boering idem bij de jeugdleden is de commissie in het afgelopen verenigingsjaar niet officieel bij elkaar geweest. Aangezien het aannemen van ondersteunende leden uitsluitend beperkt bleef tot vrienden of kennissen van leden en dit een voldoende waarborg werd geacht werd het ook hiervoor niet nodig geacht om ballotage te doen plaatsvinden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 1970 | | pagina 41